Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Štvrťročník ALDO - jar 2018

U nás, v Nábytku Aldo, patrí jar k najobľúbenejšej časti roka. Čím to vlastne je? Jedným dôvodom môže byť, že po zime sa vracajú slnečné lúče v plnej sile a všetko sa prebúdza k životu. Ale našou láskou je bývanie a nábytok, a to sa premieta aj v tomto ročnom období.

Pozorujeme na sebe, našich blízkych i zákazníkoch, že chceme jar pustiť do svojho domova. Oživiť miestnosť drobnými detailmi, alebo rovno premeniť celý byt, či dom a dodať domovu novú energiu. A čo nám prináša najväčšiu radosť? Keď niekomu poradíme s výberom nábytku a potom vidíme, ako je šťastný. Pretože domov máme len jeden a je len na nás, aký si ho vytvoríme.

A práve preto vznikol tento štvrťročník, chceme vám ponúkať tipy a užitočné informácie, vďaka ktorým vytvoríte bývanie snov. A keďže bývanie nie je len o nábytku u, ale aj o malých detailoch, tak v časopise nájdete aj tipy, ako prevoňať svoj domov, alebo návod na originálne veľkonočné dekorácie.

Na záver by som vám rada zaželala, nech si užijete prvé tohtoročné lúče nielen doma, ale aj v prírode a až sa teploty posunú na pomyselnú letnú hranicu, tak tu pre vás budeme s ďalším, letne ladeným dielom, nášho štvrťročníka.

Jarné vydanie časopisu čítajte tu a dozviete sa:

1. Ako šikovne usporiadať malú detskú izbu
2. Pár faktov o bielom nábytku - aké výhody a nevýhody vám prinesie?
3. Inšpirácia na 10 najoriginálnejších detských postelí
4. Vyrobte si doma moderné veľkonočné dekorácie v štýle minimalizmu
5. 5 tipov ako efektívne zariadiť byt, ktorý chcete prenajať
6. Metódy prevoňanie bytu sviežou prírodnou cestou
7. Tipy ako vybrať rozkladací jedálenský stôl