Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Svetelný obraz na stenu World Map

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00442-2022
  • 100% kov
  • hrúbka: 2 mm
  • rozmer: 65 x 95 cm
  • svetelná dekorácia s led osvetlením

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
213,95 €

Parametre produktu

Výška (cm): 65 cm
Šírka (cm): 95 cm
Farba: čierna
Materiál: kov
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Máte radi netradičné doplnky? Svetlená dekorácia na stenu medzi také právom patrí

Nie každý dáva prednosť tradičnému plátnu, klasickému obrazu na stenu. Pre milovníkov moderného osvetlenia a moderných prvkov, sme pripravili svetelnú dekoráciu na zavesenie na stenu, ktorá má podobu sveta. Mapa sveta z kovu iba v náznakoch s príjemným led osvetlením. Ale ak hľadáte elegantný prvok v podobe skôr tradičnejšieho obrazu na stenu aj také u nás v ponuke dekorácií a doplnkov nájdete a vyberať môžete zo stoviek designov.

Kovová dekorácia, ako uvádzame na ilustračných fotografiách, môže nájsť miesta na zbytočne prázdnej stene v každej miestnosti. Svetelnému obrazu na stenu to pristane v spálni, jedálni, obývacej izbe a tieto dizajny svetelných dekorácií sú veľmi obľúbené u dospievajúcich detí v študentskej izbe. Celková kompozícia osvetlenej dekorácie je veľmi elegantná aj vďaka použitému materiálu čierneho kovu.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte