Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Svietidlá pre milovníkov minimalizmu a industriálneho dizajn

Potrpíte si na dizajn a váš domov je ladený v minimalistickom, alebo industriálnom štýlu? Máme pre vás výber svietidiel, ktoré jednoducho budete potrebovať. A môžete si byť istí, že sa jedná o originálne kúsky, ktoré len tak u niekoho na návšteve nestretnete.

Stavte na minimalizmus

Radi navštevujete reštaurácie kvôli zaujímavému prostrediu? Vytvorte si ho aj doma! Štýlové svietidlo nad jedálenským stolom pozdvihne každé jedlo v jedinečný zážitok.

Ak ste milovníci minimalizmu, rozhodne si zamilujete závesnú LED lampu v tvare vlny. Toto nadčasové svietidlo potvrdzuje pravidlo, že menej je niekedy viac.

                                                                                               
                                                                                               Závesná LED lampa vlna 

Industriálny dizajn, ktorý si zamilujete

Milujete jednoduchosť, strohé tvary a priemyselné ladenie interiéru? Set štyroch svetiel v netradičnom dizajne je presne to, čo vo vašom interiéri chýba!

Lampa sa najlepšie hodí do priemyselne ladených interiérov, v ktorých prevláda kov, sklo a betón. Neurazí však ani v kombinácii s teplejšími farbami, napríklad dubovým drevom, či kvetinovými motívmi, s ktorými tvoria zaujímavý kontrast.


                                                                                  Dizajnová závesná lampa mrežová Cylinder 

Sklenený luster v modernom háve

Hranicu medzi celkom pekným a perfektným interiérom tvoria prvky, ktoré izbe dávajú osobitosť a originalitu. Práve takýmto prvkom je set závesných lámp v sklenenom prevedení, vďaka ktorému vaša jedáleň, či kuchyňa dostane nezameniteľný náboj priemyselného a funkcionalistického ladenia.


                                                                                 Dizajnová závesná lampa sklenené fľaše 

Lampa, ktorá definuje minimalizmus

Jednoduchá, strohá, bez všetkých ozdôb a zbytočností, dokonale funkčná - presne taká je lampa od holandského výrobcu Zijlstra.

Najvýraznejším prvkom je sklon lampy. Neplní len dizajnovú funkciu, vďaka nemu si totiž svetlo nasmerujete presne tam, kam potrebujete.


                                                                                                Stojaca lampa sklonená 

Priemyselná elegancia

Ako oživiť jednoduchý, priemyselne ladený interiér? Oceľová stojaca lampa je presne ten detail, ktorý pozdvihne celú miestnosť na vyššiu úroveň.

Priestor pre tri žiarovky zaistí, že lampa bude poriadne svietiť. Sieťované tienidlo potom svetlo upraví práve tak, aby vás neoslňovalo a pritom osvietilo celú miestnosť.


                                                                                  Dizajnová stojaca lampa kruhová s mriežkou 

Geometrická lampa pre maximum svetla

Vďaka svojmu tvaru a absencii tienidlá poskytuje táto stolová lampa maximum svetla. Navyše zaujme netradičným materiálom, je zhotovená z remeselne spracovaného kovu vo farbe patinovaného broznu.


                                                                                   Stolná lampa kvapka bronz s patinou Zijlstra 

Originalita a kvalita z Holandska

Tieto svietidlá vyrába holandská značka Zijlstra, ktorá vznikla v roku 1957 ako spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním kovov so špecializáciou na výrobu domácich dekorácií. Už v tej dobe bola svojimi výrobkami veľmi nadčasová a inovatívna, takže netrvalo dlho a našla si obľubu u širokej verejnosti.

So všetkými znalosťami a skúsenosťami, ktoré spoločnosť nazbierala pri používaní cínu, mosadze a iných kovov pri výrobe dekorácií, bolo logickým krokom začleniť viac týchto surovín aj do návrhov nábytků v kombinácii s drevom.

V súčasnej dobe je spoločnosť Zijlstra jedným z popredných výrobcov dizajnového nábytku s kolekciou, ktorá sa skladá z viac ako 800 rôznych modelov.

Kvôli všetkým týmto kvalitám si našiel miesto na našom eshope. Na Nábytku Aldu nájdete nielen ďalšie svietidlá od tejto značky, ale napríklad aj nábytok do kuchyne a obývacej izby. Vďaka tomu môžete váš dom jednoducho zladiť v jednotnom štýle.