Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Taburet čierny, látkový Fluffy

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00142-2022
  • polyesterová výplň
  • Handmade, ručné práce, vysoká kvalita
  • rozmery 40x40x45 cm
  • spojenie trendy čierne a hnedej kože
  • max. nosnosť 90 kg

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
114,24 €
85,68 €
-25%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 114,24 €

Parametre produktu

Výška (cm): 40 cm
Šírka (cm): 40 cm
Hľbka: 45 cm
Farba: čierna
Materiál: akryl
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Dekorácia, alebo nábytok? Asi záleží na uhle pohľadu

Za nás oboje, ale pravdou je, že tento originálny, ručne vyrobený taburet v trendy odtieni čierne, mnohí jednoducho kupujú len, ako dekoráciu. A možno ho nikto nikdy nevyužije, ako taburet na sedenie. Či už zaobstaráte taburet ako dekoráciu do zbytočne prázdneho kúta v spálni, obývacej izbe, alebo na inom mieste, získate veľmi kvalitný doplnok do vášho interiéru.

Príjemný oválny tvar sa hodí všade a čierny odtieň môže doplniť nábytok v akomkoľvek odtieni. Vybrať si môžete z celého radu ďalších, pastelových farieb a niektoré z nich príjemne doplnia aj detskú izbu. Taburet vyzerá fantasticky aj v predsieni. Ako sme spomenuli už na začiatku, naozaj mu to pristane všade. Vintage štýl v minimalistickom prevedení. Elegantné, praktické a nekonvenčné dekorácie a doplnky, pre vás už druhé desaťročie hľadáme po celom svete a veríme, že sa nám to darí. Exkluzívne designy u nás vždy nájdete. 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte