Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Taburety v interiéri

Mnohí z nás si pod slovom taburet nedokážu príliš veľa predstaviť, často je taburet zamieňaný s komodou. Taburet je však nízky kus nábytku, akási podoba stoličky bez operadla, vyrobený v najrôznejších veľkostiach, materiáloch, tvaroch a dizajne. K najčastejším tvarom taburetov patrí štvorec, obdĺžnik alebo kruh, avšak veľmi často sa stretávame aj s tvarmi atypickými, ktorými je napr. ovál alebo valec. My vám dnes ponúkneme niektoré z taburetov, ktoré nájdete predovšetkým v spojení s toaletným stolíkom a navyše, taburety sú vždy v cene toaletného stolíka. Ponuka nemeckého a francúzskeho výrobcu je veľmi originálna.

 

 

Ideálny doplnok ženy. A tiež ideálny doplnok do spálne, kde je asi najvhodnejšie miesto, pokiaľ sa napríklad nerozhodnete pre kúpeľňu. Predstavujeme vám originálny toaletný stolík v cene s taburetom z obľúbenej kategórie industriálneho designu. Nábytok, ktorý si hneď od počiatku u vás zákazníkov získal veľkú obľubu. Toaletný stolík vás určite tiež poteší množstvom šuplíkov a odkladacích poličiek, rovnako ako v jeho prostrednej časti zrkadlom. To môžete v prípade potreby aj zavrieť. Svoje dodáva toaletnému stolíku aj kontrastné spojenie odtieňov, kedy čierny odtieň zastupuje materiál kovu. Ten ako ucelená kovová konštrukcia dodáva celému stolíku na pevnosti a stabilite.

 

       

 

Laminát ako materiál je zase ľahký na údržbu, rovnako ako materiál taburetky. Pokiaľ vás tento set oslovil, môžete k toaletnému stolíku s taburetom zaobstarať celý rad ďalších dielov nábytkov v identickom dizajne. Industriálny dizajn je taktiež vhodný do malého interiéru.

Využitie taburetu je časté aj v predsieni

Štýlový taburet možno nielen do predsiene, ale aj spálne. A tiež spálňa preto, pretože je veľkým trendom, tieto praktické boxy s úložným priestorom využívať práve tam. Napríklad na uloženie vankúšov, prehozov na posteľ a ďalších potrebných vecí zo spálne. Praktický aj elegantný doplnok zároveň.

Naopak v predsieni využijete tento box skôr ako lavicu na sedenie a úložný priestor treba na obuv, alebo tašky, kabelky. Len vy rozhodnete a máte tú možnosť, ako túto praktickú lavicu, botník, úložný box budete využívať vy. Tak obľúbený industriálny dizajn za veľmi priaznivú cenu as jednoduchou montážou poteší aj pri tomto produkte. Materiálom na výrobu sa stala laminátová doska, sedák z eko kože, imitácia v čiernom odtieni.