Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Tip na vianočný darček - detská izba v akcii

Naši pravidelní zákazníci už vedia, že každým rokom prichádza naša spoločnosť, Nábytok Aldo s akčnou ponukou na nejakú zostavu nábytku. V tomto roku urobíme radosť predovšetkým rodičom, ktorí zvažujú kúpu nové detskej izby pre svoje deti. Akciová ponuka vo výške až 30% nie je vybraná náhodne, ale ako každým rokom je priradená takému nábytku, zostave, ktorá sa za celý rok umiestnila v obľúbenosti, predajnosti v prvej desiatke.

 

Detská izba Charley s 30% zľavou

 

Detská izba Charley vo zľave

 

Detská izba Charley sa zaradila medzi najpredávanejšie predovšetkým vďaka praktické posteli, ktorá svým úložným priestorom môže vyriešiť otázku malých interiérov. Detskú posteľ zaobstaráte v zostave už vrátane rosštu, ktorý je určený pre matrac 90x200 cm. Rozmer priestoru na spanie vhodný pre deti od 3 do 18 rokov, teda dospelosti. Ďalším dielom v akčnej zostave detskej izby je šatníková skriňa, ktorá ponúka ako vnútorné usporiadanie dva šuplíky šatníkovú tyč. Posledným z radu dielov v zostave je samozrejme písací stôl, ktorý by v každom detskej izbe nemal chýbať. Detská izba patrí k veľmi kvalitným, aj vďaka holandskému výrobcovi, ktorý je svojou precíznosťou povestný. Materiálom je laminátová doska, ktorú si za akčnú cenu môžete vybrať v dvoch odtieňoch, buk a breza.

 

Akciová ponuka detskej izby štartuje 12.10.2012 a potrvá do 18.11.2012. Veríme, že hŕbe naším klientom sme priniesli alespoň inšpiráciu na vianočný darček a naša ponuka je príjemne prekvapila. A ak sa vám detská izba Charley páči, ale predstavovali by ste si zostavu v inom odtieni, môžeme Vám odporučiť kolekciu Fresno, tiež od holandského výrobcu. Jedná sa identickú detskú izbu, ale v prevedení biela, breza-ružová a breza-modrá.

 

Detská izba Fresno

Detská izba Fresno holandského výrobcu

 

Milí zákazníci. Za spoločnosť nábytok Aldo Vám prajeme peknú jeseň a pomalú prípravu na vianoce, čas, ktorý opäť bude veľmi rýchlo utekať. Veríme, že našou ponukou nielen akčného tovaru, Vám prinesieme veľa spokojných nákupov, k čomu sme dúfame prispeli aj novo dopravou zadarmo po celej Slovenská republike. Váš Nábytok Aldo

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.