Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Tip na vianočný darček - detská izba v akcii

Milí zákazníci,

ako každý rok, aj tento rok prichádzame s ponukou akčného tovaru ako vhodným darčekom pod stromček. A v tomto roku naša akčná ponuka poteší predovšetkým rodičov, ktorí môžu zaobstarať detskú izbu Charley od francúzskeho výrobcu. Ponuka platí od 12.10.2012 do 18.12.2012, využite výhodný nákup pred Vianocami!! Detskú izbu Charley si navyše môžete krásne zladiť s poschodovou posteľou Bibop, taktiež v odtieni akácie.

 

 

Len na nábytku Aldo exkluzívne od francúzskeho výrobcu, predstavujeme poschodovú posteľ so šuplíkom. Poschodová posteľ pre tri deti v prípade, že šuplík využijete ako tretie miesto na spanie, alebo poschodová posteľ pre dve deti v prípade, že šuplík využijete ako klasický úložný priestor. Stačí iba, ak do šuplíka neumiestnite matrac a máte praktický priestor na uloženie potrebných hračiek či iných potrieb. Príjemný prírodný odtieň akácie je doplnený farebnou výplňou políc, ktoré sú variabilné. Výplne pre vybavenie detskej izby dievčat môžete mať v ružovom odtieni a pre vybavenie detskej izby chlapcov v béžovom odtieni. Možno tiež využiť na výplne políc oba odtiene a to ružovú aj béžovú, pretože sú obojstranné.

 

Psací stůl Charly    Komoda Charly


Veríme, že limitovaná akčná ponuka príde väčšine z Vás pred Vianocami vhod ako príjemný darček za bezkonkurenčnú cenu. Materiálom je laminátová doska, ako sme už uviedli s možným výberom odtieňa buk, alebo breza. Akčná ponuka na tento rok nebola vybraná náhodne, ale detská izba Charly patrí už druhý rok do prvej top desiatky detských izieb v našej ponuke. Navyše holandský výrobca, s ktorým spolupracujeme už vyše tri roky, predstavuje vysokú kvalitu svojich výrobkov, prípadne nábytku.

 

Príjemná nadchádzajúca jeseň a spokojnosť s naším portálom vám praje

Nábytok Aldo