Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


To musíte vidieť! Dizajny detskej izby sú stále dokonalejšie

Veľkým medzníkom v živote každého dieťaťa je jeho prvá detská izba. Akonáhle vaša ratolesť dorastie do veku, kedy už s vami nemusí obývať spálňu a môže samo spinkať vo svojej izbičke, pouvažujte o jej zariadení. Vybavenie sa v priebehu rokov môže meniť podľa potrieb dieťaťa, ale základ je vždy takmer rovnaký. Posteľ, šatníková skriňa, odkladacie priestory a písací stôl so stoličkou. Pokiaľ hľadáte inšpiráciu, potom ste na správnom mieste.

Detský nábytok dnes ponúka veľmi praktické dizajny, ktoré maximálne využijú priestor v danej miestnosti. Samy sa často môžeme diviť, čo všetko je možné vlastne vymyslieť. Výrobcovia prichádzajú na trh s novými a inovovanými riešeniami, ktoré prekvapujú. Majú jedno spoločné! Sú stále viac dokonalejšie. Dnes vám ukážeme zriaďovacie prvky do detskej izbičky, ktoré majú neuveriteľné kúzlo. Inšpiráciu sme hľadali v internetovom obchode Nábytok Aldo, ktorý je plný tých najnovších trendov v oblasti nábytku, najmä toho detského.

Poschodová posteľ so šuplíkom LEO

Veľmi pekným riešením do detskej izby pre dve deti rôzneho pohlavia je poschodová posteľ so šuplíkom Leo.

detská poschodová posteľ so šuplíkom Leo

Jedná sa o jednu z najpredávanejších postelí, ktorá na základe prianí zákazníkov prešla určitými zmenami. V novej podobe vyzerá omnoho lepšie. Je ideálna pre dvoch súrodencov, dievča aj chlapca. Biely nábytok v jednoducho štýle je vkusne doplnený policami, ktorých výplne sú v ružovej, alebo modrej farbe. Oceníte šuplík, do ktorého je možné uložiť hračky, periny, ale aj čokoľvek iné. Veľmi vás poteší cena, ktorá je viac ako priaznivá. Za dve postele pre dve deti v modernom dizajne zaplatíte iba 272,69 €.

Detský toaletný stolček pre dievčatá Volage

Ak máte doma malú princeznú, určite si aspoň pár krát tajne vytiahla šminky, obliekla si dámske oblečenie a hrala si na dospelú. Ktorá dcérka by nechcela vyzerať ako jej maminka? Pokiaľ si aj tá vaša rada hrá v tomto duchu, máme pre vás skvelý typ na vybavenie do jej izbičky. Predstavujeme jedinečný dizajn toaletného stolčeku pre dievčatá Volage, ktorý nemá chybu.

Detský toaletný stolček Volage

Detský toaletný stolček Volage je určený pre malé aj dospievajúce dievčatá, ktoré sa chcú páčiť. Vaša dcérka jej využitie nie len na líčenie a parádu, stolček je tiež praktický. Nájdete v ňom celú radu úložných a odkladacích priestorov. Výhodou je rohové riešenie stolíku, vďaka ktorému sa vojde aj do malých interiérov. Spojenie odtieňov bielej a čiernej dodáva stolu eleganciu a štýl. Tento toaletný stolík môžete teraz zakúpiť za 241,90 €.

Detská posteľ s písacím stolom Milky

Nápaditým dizajnom prekvapuje aj ďalší kus nábytku. Je ním detská posteľ s písacím stolíkom Milky.

detská posteľ s písacím stolíkom Milky

Na fotografií môžete vidieť prevedenie do detskej izby pre chlapca. Výrobca však ponúka aj variantu pre dievča. Toto riešenie je ideálne do malej miestnosti. Tento multifunkčný dizajn ušetrí veľa miesta a je veľmi praktický. Vyzerá vzdušne, štýlovo, pritom skrýva posteľ s písacím stolom a dvojicou hlbokých šuplíkov. Naviac vás prekvapí cena, ktorá je bezkonkurenčná. Tento komplet vás vyjde iba na 4 058 Kč.

Detská izba z masívu v podarených kolekciách dánskeho výrobcu

Nejde nezmieniť tiež detský nábytok z masívu dánskeho výrobcu, ktorý je po dizajnovej stránke úplne úžasný. Výrobca prináša niekoľko kolekcií inšpirovaných najrôznejšími témami, ako je príroda, divoký západ, vesmír a ďalšie. Základ tvorí veľmi jednoduchý, avšak moderný biely nábytok z masívu borovice. Výnimočnosť kolekciám potom dodávajú dekorácie, ktorých si môžete zaobstarať nespočetné množstvo. Sú veselé, farebné, aj praktické.

detská izba z masívu, kolekcia Butterfly

Pre ukážku pridávame detskú izbu z kolekcie Butterfly. Námetom je rozkvitnutá jarná lúka plná motýľov. Detskú izbu je možné ľubovoľne zostaviť. V ponuke sú klasické, vyvýšené aj poschodové postele. Vybrať je možné i ďalší nábytok, šatníkovú skriňu, písací stôl, stoličku, zaobstarať si môžete iba to, čo potrebujete. Možnosť voľby je aj u dekorácií. Detskú izbu si tak môžete zariadiť podľa vlastnej fantázie. To isté umožňujú aj ďalšie kolekcie.

Na internetovom obchode www.nabytok-aldo.sk nájdete veľké množstvo detských izieb so zaujímavými a podarenými dizajnmi. Navštívte tieto stránky a presvedčite sa sami. Určite nájdete len to najlepšie vybavenie pre vaše dieťa a zároveň neutratíte veľa eur.