Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Toaletné stolíky zažívajú veľký "comeback"

V dobách dávno minulých bol toaletný stolík neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti, v ktorej sa zdržiavala žena. Prečo sa toaletné stolíky vytratili z ponuky nábytku? Sú slovenské ženy menej "parádivé"? Alebo za to môže žalostná ponuka nábytku za totalitného režimu? Pritom všetci vieme, že my ženy sa predsa chceme páčiť neustále a je jedno aký je zrovna režim, okolnosti. Je veľmi dobre, že toaletný stolík sa vrátil aj do spální slovanských žien a tiež detských izieb malých i väčších slečien. Ponuka designov je samozrejme odlišná, v prevažne väčšine sú toaletné stolíky prispôsobené dnešnej modernej dobe a požiadavkám moderných žien a tak rade toaletných stolíkov nechýba potrebné ľad osvetlenie. Detské toaletné stolíky nájdete samozrejme v ružovom dekore, ale sú tiež veľmi štýlové v rustikálnom dizajne. Ponuku toaletných stolíkov s najväčším výberom nájdete na stránkach nábytku Aldo. Vybrať si môžete najrôznejšie rozmery, odtiene i usporiadanie. Jedno však majú toaletné stolíky spoločné a to je zrkadlo, ktoré je alfou a omegou tohto "kusu" nábytku.


Toaletný stolík pre ženu do spálne

Nábytok do spálne ako iste mnohí z nás už vedia, ponúka vždy tradičnú skladbu dielov. Manželská posteľ, nočné stolíky, komoda a šatníková skriňa. V poslednom roku k týmto tradičným dielam pribudol ešte toaletný stolík a veríme, že aj ten sa v budúcnosti stane tradičným a neodmysliteľným dielom nábytku v spálni. Moderné toaletné stolíky, ako sme spomenuli hneď v úvode, vo väčšine ponúkajú okolo zrkadla ľad osvetlenie. Ďalším moderným prvkom je však tiež vo väčšine prípadov možná rotácia zásuviek, ktoré teda nie sú na klasických pojazdoch pre ich zasunutie ako napríklad u komody, ale otáčajú sa okolo svojej osi. Výrobcovia sa tiež snažia u dizajnu umiestniť čo najväčší počet týchto zásuviek a takisto ich rozdeliť do niekoľkých malých priestorov. Môžete teda povedať, že toaletné stolíky v modernej podobe ponúkajú veľmi členité delenie úložných priestorov a to je dobre, pretože kozmetika a líčidlá, to je rad veľmi malých predmetov.


Veľmi často je zvoleným odtieňom biela, alebo čierna, či kombinácia týchto dvoch odtieňov. V ponuke sú tiež toaletné stolíky, ktoré naozaj zaberú v danej miestnosti len veľmi málo miesta, pretože ruku na srdce, kto má dnes k dispozícii veľkú miestnosť pre zariadenie spálne. Opak je pravdou a väčšina z nás sme šťastní, kedy do spálne môžeme zaobstarať skriňa aj komodu, teda niečo iné ako posteľ, ktorá v spálni naozaj byť musí. Ale vážne. Ak je vaša spálňa naozaj malá a vy aj pri najlepšej vôli toaletný stolík do tohto interiéru nemáte šancu umiestniť, ďalšia miestnosť kde môže toaletný stolík nájsť svoje miesto je kúpeľňa. Ale možno vás napadne aj iné riešenie. V každom prípade milé dámy, je naozaj z čoho vyberať.Kombinácií, ako si zariadiť vlastný "skrášľovací" kút, je naozaj celá rada. Ako môžete vidieť na našich ďalších ilustračných fotografiách, je tu ľad osvetlenie, rad zásuviek u každého stolíku a dokonca praktický kontajner na pojazdoch, ako súčasť toaletného stolíka. Toaletné stolíky, ktoré sme vám predstavili pre umiestnenie do spálne, sa veľmi často obstarávajú tiež dospievajúcim slečnám do študentskej izby. 


Toaletný stolík pre dievčatá aj slečny do detskej izby

Ponuka toaletných stolíkov do detskej izby sa líšia predovšetkým odtienmi. Toaletné stolíky pre malé aj väčšie slečny nájdete napríklad v ružovom dekore, alebo často tiež v rustikálnom dizajne. Sú to vo väčšine prípadov komody so zrkadlom a korešpondujú aj s ostatnými dielmi nábytku v kolekcii.
Menšie slečny sa ešte tak moc neparádí a to je dobre. Komodu teda možné využiť ako klasický diel nábytku, len horná zásuvka je rozdelená na rad malých priestorov, ktoré slúžia na kozmetiku. V ponuke detských toaletných stolíkov nájdete aj moderné návrhy, ktoré sú určené už pre dospievajúce dievčatá. Ako darček je to naozaj dobrý nápad, pretože každá dospievajúci slečna bude za toaletný stolík nesmierne šťastná. Doprajte si aj vy luxus vášho a len vášho miestečka, kde sa pre svojich mužov môžete krásne nalíčiť.