Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Toaletný stolík Estelle jackson oak

Výrobca: PRS
Kód: PRS008-2021
  • toaletný stolík, písací stôl v jednom
  • v cene toaletného stolíka zrkadlo
  • francúzsky výrobca, ktorý potrebám žien a dievčat rozumie
  • členité delenie úložného priestoru, materiál laminát

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
246,48 €

Parametre produktu

Výška (cm): 115 cm
Šírka (cm): 91,5 cm
Hľbka: 48 cm
Hmotnosť: 23 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: svetlý dub
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Toaletný stolík Estelle, ideálne zázemie pre mladú dievčinu i dospelú ženu

Elegantný, ako len od francúzskeho výrobcu môže byť. Kto iný by rozumel toaletným stolíkom viac, než Francúzi, ktorí sú predsa známi svojou eleganciou a šarmom a právom sa radí medzi svetové špičky, nielen v bytovom dizajne, ale aj kozmetike. Aj na našich stránkach a to v exkluzívnom zastúpení, nájdete celý rad najrôznejších dizajnov toaletných stolíkov. Predstavujeme vám toaletný stolík z kolekcie Estelle, ktorý s ohľadom na dizajn, môže byť využitý aj v menšom interiéri. Minimalistické línie sú viditeľné už z fotografie a pritom ponúkne mladej dievčine, či žene všetko, čo pre krásu potrebuje.

Toaletný stolík využijete v spálni a samozrejme tiež v dievčenskej izbe. A dospievajúce dievčatá budú mať z tohto kusu nábytku predovšetkým radosť, toaletný stolík je určite veľmi vhodným a netradičným darčekom. Zaobstaraním toaletného stolíka, získa každá z vás členite rozdelené úložné priestory, zrkadlo, ale v prípade potreby aj miesto na písanie, prípravu do školy. Zaobstaraním toaletného stolíka, získate do detskej izby, teda pre dievča školáčku aj písací stôl. Ideálne riešenie, ktoré nezaberie príliš miesta a získate dva typy nábytku.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Alternatívny tovar

Toaletný stolík so zrkadlom a osvetlením Sweet

Toaletný stolík so zrkadlom a osvetlením Sweet

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
624,33 €
Toaletný stolík Glamour

Toaletný stolík Glamour

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
401,71 €
Toaletný stolík v minimalistickom dizajne Wish, white

Toaletný stolík v minimalistickom dizajne Wish,...

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
365,78 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte