Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Toľko potrebné úložné priestory

Stáli zákazníci, si, už určite všimli, že sme pre nich zaradili novú kategóriu, detské postele s úložným priestorom. Nájdete ju na našom portále pod detským nábytkom. Úložných priestorov v detskej izbe, nie je nikdy dostatok. Detské postele, ktoré Vám dnes predstavíme, práve požiadavky úložných priestorov spĺňajú, či už v podobe zásuviek, políc, alebo regálu.

 

Klasika sa zásuvkou

Francúzsky výrobca prináša opäť nové nápady a dizajny v oblasti detského nábytku a inak tomu nie je ani u detských postelí. Kolekcia Timber, ponúka hneď detské postele, v niekoľkých verziách, ktoré si môžete zaobstarať. My Vám dnes predstavíme jednu z nich a jedná sa o takzvanú klasickú detskú posteľ, ktorá je ale zase v niečom ojedinelá. Na prvý pohľad je to klasika so zásuvkou, ale po vysunutí zásuvky, získate efektný nočný stolík, či odkladaciu plochu. Rovnako výrobca použil netradičný odtieň pre detský nábytok, dub šedý, ktorý však ešte viac podčiarkuje eleganciu všetkých dielov tejto kolekcie Timber, teda aj detské postele. Efekt môžete sami posúdiť na fotografii, ktorú Vám ponúkame.

 

Dětská postel Smoozy pro holky Dětský pokoj Smoozy pro kluky

 

Multifunkčná posteľ

Súčasťou týchto detských postelí nie je iba lôžko na spanie, ale aj napríklad písací stôl, šuplíky a police. Tieto detské postele s úložným priestorom a vybavením, ktoré každé dieťa potrebuje, ušetria nielen miesto v izbičke, ale aj vaše financie. Nie je potrebné kupovať takmer žiadny ďalší nábytok.

 

Multifunkční postel Kurt pro kluky Multifunkční postel Charly

 

Jedná sa v podstate o detské vyvýšené postele, z čoho bude vaša ratolesť určite nadšená. Myslíme však aj na bezpečnosť, preto sú súčasťou každej postele pevné zábrany, mnohé modely disponujú aj zaoblenými rohmi. Materiály sú kvalitné a vhodné pre deti. Vyberať môžete designy pre dievčatá, ako aj pre chlapcov. Farebné kombinácie sú ladené do typicky dievčenských či chlapčenských odtieňov. Nájdete samozrejme aj neutrálne varianty. Detská multifunkčná posteľ sa hodí do každej izbičky, a vďaka našim veľmi podareným dizajnom mu dodá štýl a jedinečnú atmosféru. Ku všetkým modelom ponúkame dopravu zadarmo. Ak máte dve a viac detí, pozrite sa do kategórie detskej poschodovej postele, z ktorých sú mnohé aj multifunkčné.

 

    

Poschodové postele sa stávajú veľmi populárnymi produktmi či nástrojmi pri zariaďovaní veľmi malých interiérov dvoch i troch detí. Ale niekto má veľký priestor na vybavenie izby detí a aj napriek tomu si poschodovú posteľ zvolí, pretože deti skrátka poschodové postele milujú. V našej ponuke nájdete klasické poschodové postele, ale aj také, ktoré disponujú šatníkovou skriňou, písacím stolom, alebo veľmi obľúbené poschodové postele s prístelkou pre tri deti.