Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


TOP 3 najlepšie detské postele s úložným priestorom

Spoločne s Michalem Kavalčíkem predstavujeme 3 najlepšie detské postele s dôrazom na čo najväčšiu úsporu miesta. Detské poschodové postele BORN SPRING a GRAPHIT a posteľ typu letisko SPACE UP, ktorá sa pýši najväčším úložným priestorom na svete, si môžete na vlastné oči prezrieť v našom showroome v Brne. Doručenie až do izby je zdarma. 

 

3. miesto: Detská poschodová posteľ Born Spring

Unikátne riešenie poschodové postele, pri ktorej návrhu dizajnér naozaj myslel na všetko. Predovšetkým potom na rodičov, ktorí nemajú pre svoje tri deti samostatné izby, ale iba jednu menšiu miestnosť.

Pomocou tejto postele získate nielen miesto na spanie pre tri, ale aj veľa úložného priestoru zabudovaného do celej zostavy. Pokiaľ ale máte stále pocit, že úložného miesta nie je nikdy dosť, je možné dokúpiť aj samostatnú šatníkovú skriňu v rovnakom dizajne prírodného dekóru dreva a hrejivé žltej.

Aby ste sa nemuseli o svoje deti báť, majú schodíky veľkú plochu došľapu a zároveň okolo nich vedie pevné zábradlie poskytujúce maximálnu podporu a bezpečie pri stúpaní. Zábrana okolo hornej postele potom pri divokejším snívaní zastaví každého malého spáča. Prístelka sa dá navyše kedykoľvek zasunúť pod spodné lôžko, čo rozhodne oceníte nielen kvôli upratovaniu, ale aj vzniknutému priestoru navyše.

Ak vám to priestor dovolí, spodnú posteľ možno aj s prístelkou vybrať zo zostavy a vytvoriť vaše vlastné, originálne usporiadanie izby. Vďaka tomu potom môže vzniknúť ďalší priestor na hranie, kde si môžu vaši uličníci zariadiť napríklad bunker.2. miesto: Posteľ Space Up

Súčasťou postele je veľké množstvo úložných priestorov, ktoré vám v podstate nahradí šatníkovú skriňu. Ďalším vybavením sú police po celom jej obvode, rad šuplíkov a políc vo vnútornej časti postele. V cene postele je tiež rámový, kovový rošt pre matrac o veľkosti 140x200 cm. Sme radi, že vám začíname prinášať aj také riešenia interiérov, ktorá určite nájdu uplatnenie aj v tých najmenších miestnostiach.

Autorom dizajnu nie je nikto iný ako náš francúzsky partner, výrobca, ktorý ako vždy kladie dôraz na kvalitu a prepracovaný dizajn do najmenšieho detailu. Materiálom návrhu postele je laminátová doska v odtieni dub baltimore. Hrúbka nosných dosiek dosahuje až 25 mm, čo iste prispieva k samotnej kvalite postele.1. miesto: Poschodová posteľ B s prvkami v odtieni graphit

Ak máte dve deti dievčinu aj chlapca, tak určite nemožno zaobstarať poschodovú posteľ v ružovom, alebo modrom prevedení. Preto španielsky výrobca pripravil ponuku poschodových postelí tiež v iných odtieňoch. A jednou z variant je aj poschodová posteľ v kombinácii s čiernym odtieňom, respektíve konkrétne odtieň graphit. Spojenie tohto odtieňa s ďalšími odtieňmi ako je biela a dub, pôsobí v interiéri veľmi elegantne. Poschodová posteľ je veľmi trendy záležitosťou, predstavuje to, čo je v bytovom dizajne najviac moderné. Poschodová posteľ disponuje okrem dvoch lôžok veľkými úložnými priestormi v podobe šatníkovej skrine a dvoch šuplíkov. Šatníková skriňa je priestranná predovšetkým vďaka tomu, že jej hĺbka dosahuje takmer 90 cm. V prednej časti skrine je šatníková tyč a za ňou sú police. Tiež šuplíky sú netradičné vďaka ich hĺbke a tak je úložného priestoru viac než je bežné. Ďalším praktickým prvkom poschodovej postele je police. Na knižky, hračky, alebo dekorácie sa vždy hodí. Moderný dizajn a veľmi kvalitné spracovanie, je dané tiež hrúbkou použitého laminátu pri výrobe. Dodanie poschodové postele v cene s rošty. Možnosť výberu identického dizajnu z širokej ponuky odtieňov.