Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Topánky patria do botníka

Váľajú sa vám všade po predsieni topánky a stále neviete, kam je upratať? Nebojte sa. Po prvé v tom iste nie ste sami, a za druhé existuje riešenie! A dokonca ich je niekoľko. Ponuka botníku je v súčasnosti na Nábytku Aldo, veľmi široká. Botníky z rôznych materiálov a designov, ponúkaných systémov. Botníky sú samostatné, alebo v kompletu s celou predsieňovú stenou. Skúsme si povedať niečo o botníkoch a predsieňach, možno tak, ako je ešte nepoznáme. A mali by sme, veď predsieň je okom do bytu. Prvý dojem a kontakt je veľmi dôležitý.

 

Botník patrí do predsiene

Stačí vyraziť do obchodu s nábytkom, či internetový obchod a zamerať sa na botníky a jeden, alebo dva vybrať (topánok a tým pádom aj botníkov totiž nie je nikdy dosť). Dnes je ich obrovské množstvo, stačí ich len zladiť so zvyškom nábytku a hlavne pre nich vybrať to správne miesto! A botník zároveň môže byť zaujímavým doplnkom interiéru. Dávať botník do spálne alebo do obývačky nie je najlepší nápad. Topánky by sme mali mať po ruke a pokiaľ sa jedná o sezónne kúsky, nie je problém je na pol roka "upratať" napríklad do pivnice, alebo aj do garáže, záleží na tom, kde sa pre ne nájde miesto. Čo ale s topánkami, ktoré nosíme každý deň? Pre botník je vždy najlepšia predsieň. Topánky sú po ruke, keď si ich chceme vziať von, nemusíme ich nikde na poslednú chvíľu zháňať a hľadať, a zároveň je skladovací priestor v predsieni vhodný pri rýchlom upratovaní. Predstavujeme botník vo veľmi funkčnom dizajne, ostatne ako už sám názov napovedá. Kolekcia francúzskeho výrobcu. Botník patrí k rozmerovo väčším, pojme naozaj veľa párov topánok. Výrobca dizajnom myslel aj na topánky vysoké a vyššie. Botník s policami v obľúbenom bielom prevedení. Jednoduchý dizajn môže aj cez veľké rozmery botníku ponúknuť dostupnú cenu.

 

  

 

Vyklápacie botníky

Obrovským trendom sú vyklápacie botníky. Nie sú náročné na priestor, sú totiž skôr vyššie ako hlbšie, preto nie je problém umiestniť je k stene, ku ktorej sa zdanlivo už nič nezmestí. Je ale treba počítať s tým, že do takého botníku sa zmestia skôr nízke topánky, s umiestnením vysokých kozačiek tu počítať nesmieme. Ďalšou možnosťou, ako upratať topánky, je kúpiť si celú predsieňovú stenu, v ktorej je botník automaticky zabudovaný. Vyvetrať! Je to o kvalite vášho bývania. Nie je zlé zaobstarať si botník "s vetraním", teda buď bez zadnej steny, alebo z dreva, ktoré má po stranách otvory. Topánky by sa totiž nemali v kuse nábytku zapariť, mali by skôr voľne dýchať. Vždy ale platí, že čo nie je vidieť, je v podstate upratané, au topánok to platí dvojnásobne. Botník by mal byť uzatvárateľný, aj keď rôzne otvorené poličky tiež nie sú pre botník výnimkou. Ak je ale na topánky v botníku vidieť, musíme dbať na to, aby boli dobre zoradené. V uzatvárateľnom botníku síce topánky taky nemôžu len tak na sebe ležať, malé vychýlenie od osi topánky do strany ale rozhodne nevadí.

 

 

 

V kategórie predsiene nájdete na Nábytku Aldo, ďalšie segmenty v podkategórii botníky.