Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Trend pre tento rok, kovová posteľ pre deti

Pre milovníkov štýlového nábytku sme pre tento rok pripravili ponuku kovových postelí v najrôznejších odtieňoch od belgického výrobcu. Už v minulom roku sme predstavili detské kovové postele pre matrac o veľkosti 90x200 cm a v roku tohtoročnom to budú štýlové, kovové postele pre matrac o veľkosti 120x200 cm. Kovová posteľ ako súčasť vybavenia detskej izby, alebo vo väčšom rozmere študentskej izby je naozaj netradičná a interiér je úplne iný ako u postelí laminátových. Môžeme povedať, že kovová posteľ vyzerá elegantnejšie. Kovové postele belgického výrobcu sú rozhodne tiež netradičné širokým výberom z ponuky odtieňov pastelových farieb. Každý tak môže dizajn postele zasadiť do existujúceho interiéru bez toho aby jeho vzhľad nejakým zásadným spôsobom narušil.

 

 

Kovová posteľ pre školáka, školáčku

Ako sme spomenuli už v úvode, kovová posteľ pre školáka má rozmer miesta na spanie o veľkosti 90x200 cm a taký samozrejme potrebujete aj rozmer matraca. Tento rozmer je pre školopovinné dieťa úplne postačujúcí. Najviac sa obstarávajú kovové postele do interiéru detskej izby malých slečien, keďže vďaka štýlovému, môžeme tiež povedať rustikálnemu prevedenie pôsobí predsa len trochu romanticky. Ale pri správnej voľbe dekorácií a prevedenie kovové postele treba v odtieni čiernom, alebo modrom je vhodná aj pre vybavenie detskej izby chlapca.

 

  

 

Praktické je ak možno obstaranie ďalšieho nábytku ku kovovej posteli, takisto z ponuky belgického výrobcu. Všetko čo na ilustračných fotografiách vidíte, vrátane komôd či nočných stolíkov, môžete kúpiť. K dispozícii samozrejme aj ďalšie diely nábytku ako je písací stôl, alebo šatníková skriňa, možno tak vybaviť veľmi harmonicky celú detskú izbu. A nechať sa inšpirovať belgickými dizajnérmi nie je od veci, pretože tí vie, ktorý odtieň a aký detský nábytok sa k danému odtieňu kovové postele hodí. Váš detská izba potom môže byť ako naozaj navrhnutý dizajnérom. Ale samozrejme môžete ísť aj svojou vlastnou cestou, pokiaľ už detská izba vybavený máte. Potom je potrebné dôkladne zvážiť možný odtieň postele.

 

 

Kovová posteľ pre študenta, študentku

Kovová posteľ pre študenta už ponúka väčší rozmer miesta na spanie. Belgický výrobca zvolil rozmer o veľkosť 120x200 cm, ktorý je pre dospievajúce, násťročných dieťa určite vhodnejšie ako detská posteľ. Veď dospievajúce deti v mnohých prípadoch svojím vzrastom predčí rodičia a posteľ o šírke 90 cm je predsa len pre vysoké dieťa príliš tesná. Kovové postele o väčšom rozmere sú dizajnom aj odtiene identické s detskými posteľami, rozdiel je naozaj iba v rozmere miesta na spanie.

 

  

 

Na ilustračných fotografiách predstavuje dva návrhy. Prvý z návrhov je riešenie interiéru slečny a druhý návrh ako riešenie interiéru chlapca. Ako sami môžete posúdiť, kovová posteľ je vhodnou súčasťou oboch. Stačí adekvátne iba zvoliť dekorácie a doplnky.Kovové postele majú rozhodne niečo do seba. Jej obstaranie získate pre vaše dieťa netradičné interiér. Navyše sú kovové postele veľmi kvalitné, povrchová úprava ani materiál nepodliehajú časom zmenám. Majú dlhú životnosť. Jedinou nevýhodou je, že kovové postele sú finančne náročnejšie ako napríklad postele vyrobené z laminátovej dosky, ale ich využitie je naozaj na dlhšiu dobu. Zanedbateľný nie je ani dizajn, ktorý pôsobí skoro až luxusne. Ponuka kovových postelí je široká a určite stojí za to si dané odtiene prejsť.