Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Trendy detského nábytku pre rok 2017

Na konci každého roka, sme vždy veľmi zvedaví, aké novinky a nové, celkom iné designy výrobcovia nábytku predstavia. Ako prvý prišiel s novými kolekciami belgický výrobca, ktorý sa zameriava výhradne na nábytok pre deti, všetkých vekových skupín. Pre rok 2017 zvolil predovšetkým moderný, jednoduchý dizajn, ale sú tu aj kolekcie v netradičnom retro štýle s modernými prvkami a v neposlednom rade pokračuje ponuka toľko obľúbených kovových, detských postelí. Pre rok 2017 sa môžeme tešiť aj na nové odtiene nábytku, ktoré pôsobia veľmi elegantne. Ale poporiadku.

Detský nábytok v retro štýle aj v novom roku

Zo všetkých nových dizajnov detského nábytku belgického výrobcu, nás najviac zaujala kolekcia Wiliam. V tejto kolekcii výrobca spojil moderný dizajn s retro prvkami, nábytok je veľmi funkcionalistický, vhodný do malého aj väčšieho interiéru. Kolekcia sa nám najviac javí pre zariadenie interiéru detskej izby chlapca, alebo tiež študentskej izby, s ohľadom na možnosť voľby veľkosti postele. V ponuke tak nechýba rozmer miesta na spanie pre menšie dieťa a to o veľkosti 90x200 cm, alebo je tu posteľ s rozmerom miesta na spanie 120x200 cm. Nábytok v tejto kolekcii nás zaujal nielen retro dizajnom, ale aj spojením materiálov a to masívu s kovom. Nadčasové vyhotovenie dodá detskej izbe, či študentskej izbe veľmi originálny vzhľad, u kolekcie Wiliam môžeme povedať, až elegantný. Posúďte sami na ilustračných fotografiách.Dětský nábytek Fabric   Dětský nábytek Finland

Páči sa nám umiestnenie všetkých dielov na kovových podstavcoch, čo môžeme označiť, za tradičný retro prvok. Veľmi nás zaujal písací stôl, ktorý možno mať ako samostatný diel, alebo v spojení s kontajnerom na kolieskach. Je to veľmi praktické, pretože, keď dieťa potrebuje robiť úlohy, môže kontajner umiestniť vedľa stola a má tak viac miesta pod pracovnou doskou a keď sa dieťa neučí, kontajner zasunie späť pod stôl, aby zbytočne nezaberal miesto. Ako sme spomenuli, už v úvode, môžete si vybrať z dvoch rozmerov postelí, ale v ponuke sú aj dva rozmery šatníkovej skrine. Skladba ďalších dielov, je tradičná pre vybavenie interiéru detskej izby, ako je nočný stolík, komoda, alebo regál. Veríme, že táto kolekcia si nájde svojich priaznivcov.

Obľúbené kovové, detské postele

Medzi veľmi vyhľadávaný sortiment, pre vybavenie detskej izby, patrí aj kovové postele. Aj o týchto posteliach, možno s prehľadom tvrdiť, že sú elegantné. Dodajú danému interiéru štýl a ak ešte správne zvolíte nábytok k takej posteli, detská izba môže byť veľmi príjemná. Kovové postele sú vhodným riešením pre chlapcov aj pre dievčatá a sú v ponuke v najrôznejších odtieňoch. Samozrejme odtiene sú navrhnuté s ohľadom na skutočnosť, či sa jedná o posteľ práve pre dievča, alebo pre chlapca. A tak nechýbajú tradičné odtiene, ako je modrá, alebo ružová. Priestor na spanie klasický a to 90x200 cm, rošt je súčasťou postele, je teda zahrnutý do obstarávacej ceny.Patrová postel Oscar   Kovová postel New York

Kovové detské postele rozhodne majú niečo do seba a navyše, sú takmer nezničiteľné. Montáž takej postele je veľmi jednoduchá. Na ilustračných fotografiách predstavujeme riešenie pre dievča v prevedení svetle ružovom a riešenie pre chlapca v prevedení svetle šedom. Jednoduchosť a štýl, aj tak, možno charakterizovať tieto postele.

Detský nábytok, veľký dôraz sa kladie na kvalitu

A každým rokom, sú nároky na kvalitu vyššie a vyššie a týmto smerom idú aj nové kolekcie pre rok 2017. Nároky zákazníkov na kvalitu, sú z roka na rok väčší a to je veľmi dobre. Belgický výrobca, je jeden z tých, ktorí kvalite nábytku venujú veľkú pozornosť a všetok nábytok, je tiež certifikovaný. Nábytok tohto výrobcu, je pre dieťa naozaj bezpečný a používať ho môžete niekoľko rokov, bez väčšej ujmy na jeho vzhľade či funkcii.

Okrem kvality, nové kolekcie nábytku ponúkajú, ešte jednoduchšie, ale praktickejšie dizajny. Môžeme povedať, že nové kolekcie sú minimalistické a navrhnuté s ohľadom na skutočnosť, že nie každý, má k dispozícii veľký priestor pre zariadenie interiéru dieťaťa. Ďalej pokračuje trend detských postelí s prístelkou, ako riešenie detskej izby pre dve deti. Posteľ s prístelkou, tiež šetrí miesto v interiéri a keď jedno z detí rodinné hniezdo opustí, možno zásuvku využívať ako klasický úložný priestor. Ponuka aj v roku 2017, bude rozhodne veľmi zaujímavá a široká. Na nábytku Aldo, aj v priebehu Vianoc, nové kolekcie pripravujeme a na novinky sa môžete tešiť každý deň.