Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Trendy farba nábytku? Biela ..

V posledných rokoch môžeme sledovať veľké zmeny v oblasti bývania, a to predovšetkým čo sa týka farieb. V 90. rokoch prevládal dezén prírodný, kedy nábytok do všetkých interiérov bol vyrobený prevažne v imitáciách dreva ako buk, dub, akácia, breza a pod. Na prelome storočia potom prišla vlna "farebného" nábytku a mohli sme vidieť červené sedacie súpravy, fialové detské izby alebo zelené kuchynské linky. Trend posledných rokov je vyústením v podstate minulých rokov a máme môžeme povedať obdobie „black and white“. Interiéry obydlia sú teraz zariaďované v čistej línii a jednom farebnom spektre, či naopak úplne protichodnom. Najväčším trendom je ale čistý, biely odtieň. Čo všetko vám môžeme v tomto prevedení na našich stránkach ponúknuť, vám radi predstavíme.

 

Detská izba v bielom

Ponuka práve detských izieb, ako pre dievčatá, tak chlapcov, alebo ešte bábätká je veľmi široká. Základným materiálom na výrobu detských izieb na našich stránkach je mdf doska, voština, či laminátová doska. Detské izby z prevažnej časti pochádzajú z dielní francúzskych, holandských a dánskych výrobcov. Vyberie si určite každý. Biely odtieň je veľmi vhodný pre mladé slečny, ale pokiaľ správne zvolíte bytové doplnky, potom aj pre chlapcov. Nájdete u nás tiež napríklad detské poschodové postele v bielom prevedení, alebo klasické postele pre deti, ale v neposlednom rade aj veľmi populárne multifunkčné postele s vysúvacím písacím stolom a ďalšími segmentmi zabudovanými vo vnútornej časti postele. V našej ponuke sú aj detské izby, ktoré ponúkajú z prevažnej časti biely odtieň, ale ten je doplnený napríklad zelenkavú, modrú, alebo ďalšími odtieňmi v širokom výbere.

 

dětský pokoj Snoop pro holky     dětská postel Reverso

 

Spálňa v bielom

Tu je ponuka veľmi široká. V bielom odtieni ponúkame ako samostatné diely nábytku do spálne (manželská posteľ, nočné stolíky, skrine a komody), tak celé zostavy spálne. A navyše, si môžete vybrať od moderného, ​​až po rustikálny design.

 

Manželská postel Lanka white       

 

V ponuke "bielych" spální môžete vyberať medzi mnohými designami a materiálmi. Spálňu si môžete tiež zostaviť sami a tým tam získať štýl „black and white“. Keďže niektoré spálne v rovnakej kolekcii ponúkajú segmenty ako v bielom, tak čiernom prevedení. Image biele s čiernou pokiaľ správne všetko navrhnete, vôbec nepôsobí zle v interiéri. Nie je tiež pravdou, že spálňa, či celkovo nábytok v bielom prevedení vyžaduje nejakú zvláštnu starostlivosť. V našej ponuke taktiež v bielom odtieni nájdete spálne za viac ako príjemnú cenu, ale aj spálňa drahšia, skôr luxusná.

 

Nábytok v bielom pre ďalšie interiéry

Biely odtieň u nás nájdete skutočne pre všetky interiéry. Vrátane kúpeľňového nábytku, obývacích izieb, či predsiení a kuchynských liniek. Biely odtieň je obľúbený aj pri kategórii rustikálneho nábytku. Pokiaľ zaobstaráte "biely nábytok" do tmavých miestností, urobíte dobre. Tmavé izby sa Vám rozjasnia. Pokiaľ zaobstaráte nábytok v bielom do malých interiérov, tiež si pomôžete, pretože priestor sa akoby opticky zväčší. Biela je dobrá...

 

 

Veríme, že náš nábytok v tomto odtieni Vás príjemne osloví a naladí vašu inšpiráciu na správnu frekvenciu. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom nábytku v rôznom prevedení Vám radi pomôžu naši predajcovia.