Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Trojdverová šatníková skriňa Bonny - oranžová - fuchsia

Výrobca: Vipack
Kód: VP018-2019
Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
929,38 €

Parametre produktu

Farba: biela, fuchsia
Materiál: mdf doska
Prevedenie: ABS hrana, soft-dovieranie
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: belgický
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Detská šatníková skriňa pre dievčatá, alebo pre jednu dievčinu vo vysokej kvalite

Ideálne šatníková skriňa pre dve školáčky a to vďaka spojeniu dievčenských odtieňov, ktoré belgický výrobca ponúka tiež aj u detských postelí v kolekcii Bonny. Priestranná šatníková skriňa je ideálna ako doplnenie poschodové postele, alebo vďaka jej veľkému rozmeru a teda veľkému úložnému priestoru aj pre jednu, ale už väčšiu slečnu. Šatníková skriňa je nielen krásna, ale aj veľmi kvalitná. Materiálom pre výrobu sa stala MDF doska, hrany sú zaguľatené a vďaka kvalite vás čaká jednoduchá montáž. U skrine, ktorá má veľké diely odporúčame montáž v dvoch ľuďoch.

Tmavo ružový, až fialový odtieň príjemne korešponduje s bielym odtieňom. Na hranách a tiež na úchytkách potom nájdete svetlosivú. Vnútorné usporiadanie najlepšie predstavuje ilustračná fotografia a môžete tak sami posúdiť, či vášmu dievčatku, či dvoma dievčatkám bude vyhovovať. Z ponuky kolekcie Bonny si môžete vybrať v rovnakom dizajne, ale aj odtieňoch celý rad najrôznejších typov postelí. Kolekcia Bonny je svojim dizajnom tiež veľmi moderná, trendy a ponúka aj vďaka povrchovej úprave ľahkú údržbu a mechanickú odolnosť.


VP company
"Fine furniture for young people", týmto mottom sa belgická spoločnosť riadi. Kvalitný nábytok pre malé deti a študentov. Spoločnosť VP je rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou datujúcou sa od roku 1952. Belgický výrobca dodáva nábytok vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a ponúka nábytok s certifikáciou, plne rešpektujúci normy Európskej únie pre bezpečnosť vašich detí.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte