Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Túžite po netradičnéj kuchyni, alebo jedálni?

V našej ponuke nábytku do kuchyne, alebo jedálne nájdete nové kolekcie, ktoré patrí k netradičným a na slovenskom trhu možno málo známym. Do kategórie veľmi príjemného, elegantného a zároveň netradičného nábytku môžeme zaradiť ponuku práve dánskeho výrobcu. Nielen však dizajn, je to, na čo dánsky výrobca kladie dôraz, ale aj vysoká kvalita. Preto nábytok, ktorý vyrába je z mahagónového dreva. Drevo mahagón ponúka vysoký stupeň tvrdosti, nábytok je tak viac odolný voči mechanickému poškodeniu a môže ponúknuť dlhšiu životnosť. Ale späť k dizajnu. Predstavíme vám set s dvoma taburety a jeho využitie ako jedálenského setu, ale pozor, aj napríklad ako toaletného stolíka v spálni. A samotný set je podľa nás, ktorí s nábytkom a dizajnom pracujú už toľko rokov, niečo, čo v ponuke nábytku naozaj chýbalo.

 

 

Nábytok do jedálne a kuchyne v industriálnom dizajne

Na našich stránkach nájdete desiatky cenovo dostupných jedálnych zostáv v industriálnom dizajne, ktorý sa stal veľmi obľúbený. A v neposlednom rade môžete túto zostavu využiť aj na vybavenie kancelárie či ako pracovný kút v domácnosti. Áno, presne tak a navyše to vôbec nevyzerá zle, ba naopak, veľmi elegantne. Fantázii sa naozaj medze nekladú v modernom bývaní a ideálnym prostredníkom je rozhodne originálny, industriálny design.

 

  

 

Pokiaľ máte veľmi malú kuchyňu, máte odpoveď na otázku, ako čo najúspornejšie zariadiť jedálenský kút, kde by si šlo dať malé občerstvenie. Ak máte veľký interiér a potrebujete oddeliť spoločný priestor kuchyne a obývačky, potom ste tiež našli riešenie. V dnešnom modernom bývaní sa fantázii medze nekladú.

Na fotografii môžete vidieť situáciu, kedy v kuchyni nie je umiestnený jedálenský stôl so stoličkami ako klasický spôsob stolovania, ale kuchyňa naozaj slúži iba na vytváranie lahodných pokrmov. Umiestnením setu však stravníkom umožníte niečo rýchle zjesť, na čo nie je potrebné prestierať v jedálni. Navyše jedálenský set pôsobí, a to nám určite dáte za pravdu, veľmi efektne. Trebárs spoločne s vitrínou aj dánskeho výrobcu, alebo s milým "retro" sporáčikom. Ale jedálenský set môžeme premeniť aj na toaletný stolík v spálni, ako vám ukáže nasledujúce fotografie.

 

 

Ako iste vidíte, jedálenský set ničím nenarušil interiér spálne, ba práve naopak. Teda môžeme vlastne zhodnotiť, že snáď najviac tento nábytok, stôl s taburetkami oslovia predovšetkým ženy. A to v oboch interiéroch. Samozrejme nikomu nepodsúvame, kde nábytok umiestniť, vy sami môžete mať to „svoje“ miestečko, kde s jedálenským setom budete maximálne spokojní. Nábytok Aldo sa designu a netradičným záležitostiam venuje rád, a dúfame, že sa nám to opäť podarilo.