Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


TV stolík do obývacej izby

Dnešná moderná doba mení tvár, aj čo sa týka zariaďovaní interiérov. V časoch minulých sme boli zvyknutí, že v každej obývacej izbe bola televízia umiestnená v obývacej stene a iné miesto snáď ani nemala. Dnes, skoro v každej obývacej izbe nájdete TV stolíky a každý má iné nároky nielen, čo sa týka dizajnu. Podstatnou vecou je, aby zapadal do celého interiéru a hlavne zodpovedal vašim technickým nárokom. Ak aj vy patríte medzi tých, ktorým ešte TV stolík chýba, ste na správnej adrese. V našej ponuke nájdete veľký výber TV stolíkov rôznych designov, rozmerov, farieb a materiálov.

Televízny stolík Pablo 190547

 

Pár dobrých rád


Veľmi podstatné je, aby TV stolík ladil s ďalšími segmenty nábytku i interiéru, ako je napríklad konferenčný stolík, police atď. Pri výbere vždy dobre zvážte, koľko a akú elektroniku chcete na stolík uložiť a vyberte správny rozmer stolíka. Podstatná je aj voľba materiálu! Nikdy nemiešajte v interiéri viac druhov materiálu. Buď máme interiér vybavený napríklad masívnym nábytkom, laminom, alebo sa nám spájajú prvky napríklad so sklom, tak podľa toho musíme vyberať aj TV stolík. Takisto je veľmi dôležité umiestnenie TV stolíka v interiéri. Nikdy ho nedávajte priamo k oknu, alebo dokonca pred radiátory! Obrazovka televízora je potom oslňovana, zhoršuje sa tak kvalita obrazu a vystavenie tepelnému zdroju nerobí dobre ani samotnému prístroju. Televízny stolík Pablo na prvéj fotografii, v kombinácii biela-grafit šedá zaruči vášmu interiéru moderný štýl a dodá nádych elegancie. Stolík vám vďaka svojim zásuvkám, skrinkám a odkladaciemu priestoru poskytuje dostatok potrebného úložného priestoru. Kolekcia Pablo, do ktorej je zaradený tiež stolík, ponúka široký výber samostatných dielov vo veľmi originálnom, neopakovateľnom dizajnu a pochádza z dielne francúzskeho výrobcu. Ak hľadáte pre svoj ??interiér niečo netradičné, potom televízny stolík Pritt, nemeckého výrobcu vás osloví v mnohom. Ponúka totiž spojenie retro dizajnu s modernými prvkami, ako napríklad kvalita, či spôsob výroby a trendy povrchová úprava v bielom, vysokom lesku. Materiálom je tvrdené sklo a laminátová doska a veľmi zaujímavé a príjemné je ľad osvetlenie v jeho vnútornej časti. Výrobcom bol navrhnutý pre štýlové a moderné priestory a získa si všetkých milovníkov dizajnu svojím hravým prevedením.

Televízny stolík Pritt 20801380

Ako sme sa už zmienili, na našom portále nájdete naozaj širokú škálu TV stolíkov, od klasických, až po moderné designy a od francúzskych, či nemeckých výrobcov.

Televízny stolík Vico 20800880

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.