Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ukážka niekoľkých noviniek na Aldu

Naši stáli klienti, už iste vie, že pridávame každodenne na náš portál novinky o nábytku. Dnes Vám chceme opäť niektoré z nich predstaviť. Ide o segmenty francúzskeho a nemeckého výrobcu, do Vašich obývacích izieb. Segmenty nábytku, pri ktorých sa dizajnéri sústredili predovšetkým na to, aby vaše bývanie bolo maximálne komfortné.

 

Odkládací stolek, kdy není místo na psací stůl

 

Moderné regály

V príjemnom odtieni dub, môžete vidieť na prvej fotografii regál, z dielne francúzskeho výrobcu. Veľa klientov si čím ďalej viac praje práve regálový, alebo policový systém pre využitie úložného priestoru. U regálu Vrac je tiež veľmi zaujímavé samotné riešenie políc, ktoré ponúkajú aj priestory s výplňou. Ďalšim originálnym riešením, je to, že regály možno po dieloch navzájom spájať, čím vytvorí obývaciu stenu, je práve pre Vás vhodným riešením. Veľmi moderný a netradičný dizajn má aj veľkú výhodu, že sú u neho malé obstarávacie cenové náklady. Regál je vyrobený z mdf dosky s možnosťou výberu veľkosti, ale aj odtieni. Druhou variantou je tmavé prevedenie v odtieni venge.

 

 

 

 

Moderné vychytávky, ktoré uľahčia váš život

Iste ste sa už niekedy s hojdacím kreslom stretli. A práve hojdacie kreslá, ale v trendy novej podobe, zažívajú teraz svoj veľký comeback. Elegantné, pohodlné a rozhodne určené na oddych. Hojdacie kreslo, ktoré vám ponúkame teraz, je však aj veľmi príjemným, pekným bytovým doplnkom, ktorý zase o niečo viac zmení ráz vašej izby.

 

 

Obľúbený, béžový odtieň potom kreslu ešte viac dodáva akejsi pomyselnej elegancie. V kombinácii s radom funkcií, snímateľným poťahom a masívnou konštrukciou z dreva, získate ale aj kvalitný kus nábytku. Ako doplnok spálne, obývacej izby, alebo napríklad aj detskej izby, môže vhodne zaplniť zbytočne prázdny kút.