Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ukážka niekoľkých noviniek na Aldu

Naši stáli klienti, už určite vedia, že pridávame každodenne na náš portál novinky o nábytku. Dnes Vám chceme opäť niektoré z nich predstaviť. Jedná sa o segmenty francúzskeho výrobcu, do Vašich obývacích izieb.

Regál Vrac 7709CASI

 

Moderné regály

V príjemnom odtieni dub, môžete vidieť na prvej fotografii regál, z dielne francúzskeho výrobcu. Veľa klientov si čím ďalej viac praje práve regálový, alebo policový systém pre využitie úložného priestoru. U regálu Vrac je tiež veľmi zaujímavé samotné riešenie políc, ktoré ponúkajú aj priestory s výplňou. Ďalšim originálnym riešením, je to, že regály možno po dieloch navzájom spájať, čím vytvorí obývaciu stenu, je práve pre Vás vhodným riešením. Veľmi moderný a netradičný dizajn má aj veľkú výhodu, že sú u neho malé obstarávacie cenové náklady. Regál je vyrobený z mdf dosky s možnosťou výberu veľkosti, ale aj odtieni. Druhou variantou je tmavé prevedenie v odtieni venge.

Regál Vrac 7809COLO

 

Moderná stena

Nábytok do obývacej izby za posledné roky naozaj veľa mení tvár. Obývacia stena Zion, tiež francúzskeho výrobcu, ponúka veľmi jednoduchý dizajn, možno veľmi podobný, tomu regálovému systému. Vďaka použitému materiálu MDF dosky, môže francúzsky výrobca ponúknuť lacné riešenie pre Vášu obývaciu izbu. Samozrejme výrobca tiež pamätá na riešenie televíznych obrazoviek a priestor pre nich je dostatočne veľký, aby zodpovedal požiadavkám dnešnej doby. Veľmi moderné je farebné ladenie tejto obývaciej steny a to spojenie bielej s tmavo šedou, ktoré dodávajú obývacej stene originálny dizajn. Ak ste majiteľmi malých bytov, potom obývacia stena Zion, francúzskeho výrobcu, môže byť pre Vás veľmi vhodným a cenovo veľmi dostupným riešením.

Obývacia stena Zion 9556PATV

Môžete sa čoskoro tešiť na ďalšie ukážky z kategórie novinky o nábytku.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.