Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ukazovateľom kvality nábytku je materiál

Kvalita nábytku, či už do kuchyne, obývacej izby, alebo detskej izby, záleží od viacerých faktorov. Pýtate sa akých? No hlavne na výrobcovi a jeho precíznom spracovaní, materiálu, ktorý by mal byť výrobcom vhodne zvolený a v neposlednom rade na predajcovia, v akom stave k vám nábytok privezie. My si dnes povieme niečo o nábytku z lamina a mdf dosky, aby ste mali možnosť porovnania.

 

Dětský nábytek Kiddy z masívu a mdf desky

 

Nábytok z laminátovej dosky

Najväčšiu ponuku nábytku tvorí práve táto skupina. Lamino ako materiál je v dnešnej dobe najviac používané vo výrobe. Materiál lamina je ten, ktorý vám môže prinášať moderné designy, niekedy až s neuveriteľnými odtieňmi. A tu sa dostávame aj k tomu, prečo si niektorí z vás myslia, že laminátová doska je nekvalitný materiál. Nie je. Ide o pevné, zlisované dosky, ktoré sú kvalitné. Ale bohužiaľ niektorí výrobcovia ich kvalitu zničí tým, že ako povrchovú úpravu zvolí obyčajnú papierovú fóliu, ktorá sa samozrejme časom a to vždy odlepí. Výrobcovia, ktorým záleží na kvalite, ako povrchovú úpravu používajú dyhu, tenké pláty lisovaného dreva (nie papiera). Dyha ani po niekoľkých rokoch nestráca farbu, nezmyje sa, neodlepí.

 

Dětská postel Reverso    Patrová postel Bibliobed

 

Na našich stránkach vám ponúkame nábytok popredných francúzskych výrobcov, nemeckých a niečo málo designov tiež z Holandska. Sú to výrobcovia, ktorí si ani nemôžu dovoliť ponúkať nekvalitný tovar, pretože nábytok dodávajú do celého sveta a certifikáty a normy dané Európskou úniou musí naozaj dodržiavať. Z našej ponuky vás môžu zaujať predovšetkým detské izby v neuveriteľných farbách a dizajnoch. Dnes vám predstavíme návrh z kolekcie Lady Doll, od francúzskeho výrobcu Parisot, ktorá patrí k veľmi obľúbeným, práve pre netypický dizajn, ale tiež spojenie odtieňov čierno ružovej. A čo vám povedať niečo málo o výrobcovi? Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. Dnes Parisot vyrába kolekcie nábytku v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

 

Nábytok z mdf dosky 

Čo vlastne znamená nábytok z mdf dosky? O aký materiál sa vlastne jedná? Mdf doska, čiže stredne tvrdá drevovláknitá doska. Možno ju povrchovo upraviť nalisovaním dyhy alebo laminátu, poprípade lakovaním. My si vám dnes dovolíme predstaviť detský nábytok pre bábätká, kde má snáď najširšie zastúpenie náš popredný francúzsky výrobca Gautier, ktorý ponúka veľmi kvalitný nábytok a nielen pre deti, pod značkou kvality Gami. V našej ponuke nájdete nábytok od dvoch francúzskych, najväčších výrobcov nábytku, spoločnosť Gautier, sa stala našim tretím obchodným partnerom a veríme, že rovnako úspešným. Francúzsky dizajn nemá podľa nás konkurenciu, je prepracovaný do najmenšieho detailu a výrobca nábytku pre bábätká sa navyše veľmi sústredí na multifunkčnosť nábytku

 

      

 

Najlepšie vám to snáď ukáže návrh z kolekcie Kirsten, ako s možnosťou výberu samostatných dielov, tak detskej izby pre bábätká ako zostavy. Francúzsky výrobca vsádza tiež na multifunkčnosť a maximálne využitie investície do nábytku. Výrobca ponúka tiež diely v tej najvyššej možnej kvalite, o čom svedčí zakončenie pomocou ABS hrán, nábytok nemá žiadne ostré rohy a je certifikovaný. Ponuka najrôznejších prevedenie designov je veľmi široká. Výhodou je, že všetky kolekcie vám predstavujeme s možnosťou výberu samostatných dielov tak, aby ste ste neboli nútení kupovať nábytok, ktorý nevyužijete.