Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Úložná komoda do predsiene Celest large

Výrobca: PRS
Kód: PRS0019-2023
  • výška 83 cm, šírka 118,5 cm, hĺbka 40 cm
  • veľký úložný priestor
  • materiál, laminátová doska
  • Francúzsky výrobca nábytku

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
218,90 €

Parametre produktu

Výška (cm): 83 cm
Šírka (cm): 118,5 cm
Hľbka: 40 cm
Hmotnosť: 38 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: svetlý dub, čierna
Materiál: laminátová doska 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Komoda do predsiene je určite praktickým doplnkom

Ak máte to šťastie, že máte vo svojej predsieni dostatok miesta, ako predajcovia, ktorí sa dizajnom zaoberajú už takmer dve desať ročia, vám rozhodne odporúčame komodu. Nielenže vyrieši neustály problém s poriadkom v predsieni, ale zároveň dodá vašej predsieni poriadok. Už žiadne topánky rozhádzané okolo dverí, alebo nákupné tašky, kabelky, skrátka veľká komoda určite nájde v predsieni uplatnenie.

V kolekcii Celest, ponúka francúzsky výrobca, menšiu komodu a botník v identickom dizajne. V tejto kolekcii si môžete vybaviť predsieň všetkým potrebným a predovšetkým získať úložný priestor v jednotnom dizajne. Jednoduchý a veľmi praktický nábytok do predsiene, ktorý vás určite nesklame. Materiál použitý na výrobu komody je laminát.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať exkluzívne zastúpenie daného výrobcu, a nemusí to byť len francúzsky výrobca, ale napríklad aj zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Exkluzívne zastúpenie nie je ľahké získať a my, ako predajca nábytku, sme veľmi radi, že sa môžeme pochváliť týmto zastúpením u viacerých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má exkluzívne zastúpenie to čaro, že interiér je originálny a netradičný. Exkluzívne zastúpenie je aj o krásnych dizajnoch, ktoré sa snažíme pre vás zákazníkov získať, a o to sa snažíme už takmer dve desaťročia. Nábytok s dušou, nábytok s vervou, nábytok od spoločnosti Aldo.

Parisot
Skupina Parisot bola založená vo Francúzsku v roku 1936, keď Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý spája moderný dizajn s tradičným remeselným spracovaním, teda s dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába postele v súlade s európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Výsledkom je, že detský nábytok spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky, ako aj ploché balenie na jednoduchú prepravu spolu s podrobným návodom na montáž.

Alternatívny tovar

15%
Úložná skriňa policová do každého interiéru Fit oak

Úložná skriňa policová do každého interiéru Fit...

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
279,86 €
237,88 €
Skladom Skladom
20%
Botník so zrkadlom biely Jazz large

Botník so zrkadlom biely Jazz large

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
282,90 €
226,32 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte