Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Úložná komoda do predsiene Celest small

Výrobca: PRS
Kód: PRS0020-2023
  • výška 103 cm, šírka 80 cm, hĺbka 33 cm
  • veľký úložný priestor
  • materiál, laminátová doska
  • Francúzsky výrobca nábytku

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
141,95 €

Parametre produktu

Výška (cm): 103 cm
Šírka (cm): 80 cm
Hľbka: 33 cm
Hmotnosť: 25 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: svetlý dub, čierna
Materiál: laminátová doska 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Chodba nie je len vešiak na topánky a kabáty

Ak máte v predsieni len málo miesta na umiestnenie ďalšieho nábytku, potom je vítané čokoľvek, čo vám v predsieni poskytne ďalší úložný priestor. Úložný priestor v predsieni zabezpečí jej poriadok a organizáciu, všetko môže mať svoje miesto. Do predsiene sa často kupuje botník, ale aj ten sa dá nahradiť komodou, ktorá vám predsa len ponúkne viac úložného priestoru. Predstavujeme vám komodu z kolekcie Celest, od francúzskeho výrobcu, a keďže ide o kompletnú kolekciu, k dispozícii sú aj ďalšie kúsky v rovnakom dizajne, napríklad väčšia komoda pre tých, ktorí majú šťastie na veľkú predsieň, a samozrejme, nesmie chýbať ani spomínaný botník.


Páči sa nám vrstvenie odtieňov, pričom rám komody a horný úložný priestor sú v čiernej farbe a predná časť komody je v imitácii svetlého dubového dreva. Na výrobu bol použitý materiál laminát.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať exkluzívne zastúpenie daného výrobcu, a nemusí to byť len francúzsky výrobca, ale napríklad aj zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Exkluzívne zastúpenie nie je ľahké získať a my, ako predajca nábytku, sme veľmi radi, že sa môžeme pochváliť týmto zastúpením u viacerých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má exkluzívne zastúpenie to čaro, že interiér je originálny a netradičný. Exkluzívne zastúpenie je aj o krásnych dizajnoch, ktoré sa snažíme pre vás zákazníkov získať, a o to sa snažíme už takmer dve desaťročia. Nábytok s dušou, nábytok s vervou, nábytok od spoločnosti Aldo.

Parisot
Skupina Parisot bola založená vo Francúzsku v roku 1936, keď Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý spája moderný dizajn s tradičným remeselným spracovaním, teda s dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába postele v súlade s európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Výsledkom je, že detský nábytok spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky, ako aj ploché balenie na jednoduchú prepravu spolu s podrobným návodom na montáž.

Alternatívny tovar

Skladom Skladom
20%
Úložná skriňa policová do každého interiéru Fit oak II

Úložná skriňa policová do každého interiéru Fit...

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
270,05 €
216,04 €
Skladom Skladom
20%
Botník so zrkadlom biely Jazz large

Botník so zrkadlom biely Jazz large

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
282,90 €
226,32 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte