Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Úložné priestory u písacích stolov

Detské písacie stoly na Aldu, majú široké zastúpenie a všetky stoly dodržiavajú odporúčanú výšku pre zdravý vývoj dieťaťa. Už štandardným vybavením je pojazd na klávesnici, vzhľadom k tomu, že počítače sú dnes úplne nevyhnutnou súčasťou výbavy žiaka i študenta, potom je potreba s týmto faktom počítať. Materiál, z ktorého detskej písacie stoly ponúkame, je buď laminátová doska, alebo masív a tak záleží len na vás, ktorému materiálu dáte prednosť. My vám dnes ale chceme predstaviť písacie stoly, do malých interiérov detskej izby, ktoré riešia tiež, toľko potrebné úložné priestory.

 

Nevšedné designy

Rohové písacie stoly práve ideálnym riešením, ak máte malý priestor v interiéri detskej izby a potrebujete dostatok odkladacích políc a veľkú pracovnú plochu. Písací stôl Lexington na prvéj fotografii, patrí naozaj k veľmi netypickým, pretože pravého uhla docielil francúzsky výrobca napojením stola na regál. Spoločnosť Demeyer, ktorá tento originálny písací stôl ponúka, bola založená vo Francúzsku v roku 1909 pánom Lucienom Demeyére a od samého začiatku sa snaží plne adaptovať potrebám trhu. Preto po celú dobu mení metódy výroby, používa nové materiály a snaží sa vždy prinášať moderný dizajn, napríklad práve taký, aký ponúka písací stôl Lexington. Použitým materiálom je lamino, v spojení s kovom a ako odtieň zvolil veľmi trendy a žiadaný biely. Netradičný písací stôl môže vyriešiť váš problém s malou plochou interiéru. Ďalši písací stôl Kurt, ktorý vám predstavíme, ponúka druhý francúzsky výrobca, spoločnosti Parisot. Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž. Materiál laminátové dosky, z ktorej je kolekcia Kurt vyrobená, je ľahký na údržbu. Doska lamina ponúka hrúbku od 18 do 25 mm, hrúbka, ktorá nesporne dodáva nábytku na kvalite, a neutrálny odtieň svetlého budem, dodáva stola na eleganciu. Aj tu nadstavec dáva možnosť väčšieho využitia plochy na pracovnej doske.

 

      

 

Maximálna funkčnosť

Detské písacie stoly sú nutnosťou pre každého školáka, školáčku, študenta či študentku. Nesmie chýbať v detskej izbe ani vašej ratolesti. Pokiaľ zariaďujete novú detskú izbu, zaobstarajte písací stôl už v zostave alebo samostatne. Je praktickým vybavením aj pre deti, ktoré pôjdu do školy napríklad až o tri roky.

 

     

 

Kvalita detského písacieho stola je pre nás na prvom mieste. Stoly pre deti na našom e-shope Nábytok-Aldo.sk dodržujú odporúčanú výšku pre zdravý vývoj dieťaťa. Štandardným vybavením je už pojazd na klávesnici. Materiál, z ktorého stoly ponúkame, je buď laminátová doska, alebo masív. Máme teda detské stoly z masívu aj lamina od kvalitných zahraničných výrobcov. Čo sa týka prevedenia, zaobstarať u nás môžete klasické varianty, tak aj rastúce písacie stoly, ktoré sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené. Výšku stola je možné prispôsobiť výške dieťaťa, meniť je možné aj sklon pracovnej plochy. Dizajny sú veľmi moderné a praktické. Farby sú ladené do prírodných odtieňov, trendové sú v súčasnej dobe najmä stoly biele, ktoré samozrejme taktiež máme. Stačí vybrať materiál, typ, farbu a rozhodnutie je za vami.

 

K písaciemu stolu pre deti tiež nezabudnite zaobstarať kvalitnú stoličku.