Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Úložné priestory v manželských posteliach

Ak patríte k majiteľom malých interiérov, či už v byte, či dome a pre spálňu ste si nechali malý priestor, možno vám príde vhod manželská posteľ s úložným priestorom vo forme vysúvacieho šuflíka. Ten môže veľmi pomôcť práve v malých interiéroch spálne. Ale treba patríte k ľuďom, ktorí majú radi schované lôžkoviny, ako sme tomu boli ešte v nedávnych dobách zvyknutí, ale pomocou "perinára". Čo všetko vám teda môžeme ponúknuť v kategórii manželských posteľí, vám v dnešnom článku predstavíme.

 

Postele do spálne z Francúzska

 

Vyberáme manželskú posteľ

Zvažujete obstaranie manželské postele s úložným priestorom? Či už z dôvodu potreby miesta navyše, pretože váš interiér spálne je malý, alebo ste zvyknutí využívať priestor v každom interiéri na maximum, treba predovšetkým zvážiť, z ktorej strany by mal byť šuplík umiestnený s ohľadom na zostávajúcu plochu po jeho vysunutí. Musíte vymerať, či priestor vám vôbec umožní šuplík vysunúť na celú jeho plochu, aby mal vôbec zmysel. Tiež je dobré hľadať také manželské postele, kde je umiestnenie šuplíka variabilné a len vy sa môžete rozhodnúť podľa dispozícií vašej spálne, kam šuplík umiestnite. Tiež môžete zaobstarať posteľ s dvoma šuplíky a to po oboch jej stranách. Možnosť, ktorú na našich stránkach určite nájdete. Obstaranie šuplíku navyše. Kalkulácia postelí je u nás vždy na jeden šuplík, ale s možnosťou dokúpenia ďalšieho.

Manželské postele s šuplíkmi

 

Predstavujeme tiež postele s šuplíky len ako odkladacím miestom pre drobnosti, nie lôžkoviny. Na fotografii vidíte posteľ Alpha, ktorá také šuplíčky ponúka. Využitie záleží len a len na vás. Tiež priestor, ktorý vznikol rozdelením šuplíku na dva pôsobí veľmi príjemne. Ak tento priestor vyplníte príjemnými dekoráciami, či knihami, získa posteľ úplne odlišný charakter. Všetky manželské postele s šuplíky na našich stránkach sú od nášho francúzskeho partnera, ktorý je špičkou vo svete dizajnu. Ponuka je veľmi široká a veríme, že si každý vyberie. Tiež preto, že väčšina posteľou je predstavovaná v niekoľkých odtieňoch na výber.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.