Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Úložné priestory v obývacej izbe

V rámci moderných trendov Nábytok Aldo predstavuje nové moderné zostavy do obývacích izieb, ktoré ponúkajú kvalitu, variabilitu a taktiež originálny dizajn. Tieto nábytkové solitéry, ktoré vám v dnešnom článku predstavíme, dodávajú interiéru ľahkosť a často používané ľad osvetlenie pri každej zo sklenených políc. Často sú moderné designy v bielom prevedení, či už v mate, alebo vysokom lesku. Ponuka francúzskeho a nemeckého výrobcu je to tiež vysoká funkčnosť daných dielov.

Vzdušnosť a priestornosť

Novodobý obytný priestor je vzdušný a svojmu majiteľovi ponúka bohatý priestor na zapojenie vlastnej fantázie. Klasikou samozrejme zostáva drevený nábytok. Skrinky kombinované so sklom alebo matovým sklom ozvláštnia priestor svojou transparentnosťou. Otvorené presklené vitríny, v ktorých vystavujeme na obdiv najrôznejšie artefakty, prípadne sady skleneného riadu.

 

 

A pokiaľ hľadáte pre obývaciu izbu príjemný, moderný nábytok v bielom prevedení, v kolekcii od francúzskeho i španielskeho výrobcu si môžete vybrať z radu dielov. S ohľadom na naozaj nadčasový dizajn spracovaný do najmenších detailov je obstarávacia cena nábytku priaznivá. Navyše riešenie, dizajn nábytku vhodný pre rodiny s malými deťmi, všetky hrany sú zaguľatené. Ale samozrejme aj pre rodiny bez detí. V kolekcii a samozrejme aj v našej ponuke, nájdete ako jeden z dostupných dielov aj jedálenský stôl, na riešenie jedálenského kúta v obývacej izbe. Pre malé interiéry aj pre priestranné miestnosti obývacích izieb.

 

    

 

Prečo zostava do obývačky

Jedným z najdôležitejších rozdielov, ktorými sa dnešné systémové zostavy líšia od obývacích stien, vyrábaných v predošlých desaťročiach, je ich variabilita. Aj vzhľadovo veľmi podobné zostavy sa od svojich predchodkýň líšia predovšetkým tým, že voľba jednotlivých komponentov záleží iba na Vás. Na Vás záleží, či stena bude hrať predovšetkým rolu knižnice alebo si ju poskladáme napríklad z úložných priestorov na hi-fi techniku, DVD či rodinné striebro v podobe porcelánu po babičke. Rovnako rozhodujeme, kam umiestnime televízor.

 

                      

 

Zmenila sa aj koncepcia dnešných zostáv, vrchné komponenty sú väčšinou závesné a dolné mávajú stojacie prevedenie. Obývacie zostavy, sa najčastejšie vyrábajú z mdf dosky, ktorá je veľmi ľahko udržiavateľná, čo sa týka údržby. Ďalšia dôležitá rola v moderných systémových zostavách pripadá svetlu, ktoré má svoje miesto ako v otvorených, tak aj uzavretých komponentoch.

Dúfame, že sa vám dnešná ponuka na našom portáli páči. Obývacie steny je možné časom obmieňať úplne podľa aktuálnych požiadaviek a za zlomok ceny obstarania novej. Navyše sú veľmi výhodné aj pri sťahovaní.