Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Úložný priestor v detskej izbe

Vaše deti si určite zaslúži svoju vlastnú detskú izbu. Trávi v nej čas pri hrách, učení a používa ju aj ako spálňu k spánku. Preto dobre vyberajte nábytok do detskej izby, aby po všetkých stránkach vyhovoval vašim deťom. Ponuka segmentov nábytku pre detskú izbu je na nábytku Aldo, bohatá nielen počtom, ale aj dizajnom. Nájdete tu nepreberné množstvo odtieňov, veľkostí a dizajnu. Skrine, komody, regály a police sa líšia vnútorným usporiadaním.

 

Šatníková skriňa

Iste veľmi potrebným kusom nábytku do detskej izby je šatníková skriňa. Dieťa sa učí od mala poriadku a svoje veci by si malo samo ukladať a udržiavať. Nemá zmysel, aby mamička robila dieťaťu v skrini poriadok! Vašou povinnosťou je veci vyžehliť, dať na kôpky a na ňom je si svoje veci do šatníkovej skrine upratať. Majte vždy na mysli staré české porekadlo "Čomu sa v mladosti naučíš, na starobu, ako by si našiel". Deťom kupujte do detskej izby nábytok veselých farieb a zo zdravotne nezávadných materiálu. Tiež majte na mysli jeho stabilitu a dávajte pozor na ostré hrany. Nábytok Aldo, ponúka do detských izieb, napríklad šatníkovú skriňu Fresno, holandského výrobcu. Táto šatníková skriňa, sa vyznačuje vysokou kvalitou materiálu, ponúka jednoduché a cenovo dostupné riešenie, vnútorné usporiadanie v hornej časti je šatníková tyč a v dolnej časti zásuvky.

 

 

Posteľ

Áno! Aj tu môžete získať dostatok úložného priestoru. Už niekoľko rokov patrí laminátové detské postele v bielom prevedení, k veľmi vyhľadávaným v našej ponuke. Holandský výrobca sa návrhom dizajnu sústredil na malé interiéry a prináša veľmi praktické riešenie aj v podobe ďalších, samostatných dielov nábytku. Holandský výrobca prináša prostredníctvom našich stránok nábytok, ktorého designy sa snaží maximálne využiť priestor v malých interiéroch.

 

 

 

Modulový nábytok, je bohatý svojou širokou ponukou segmentov. Ponúka najrôznejšie druhy postelí, skríň, komôd, nočných stolíkov, písacích stolov atď. Preto si sami môžete rozhodnú, ako bude detská izba vašich detí vyzerať.