Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Úplne nový dizajn "Industrial" II

V minulom článku sme vám predstavili úplne nový dizajn nábytku, od nemeckého výrobcu, ktorý tieto originálne kúsky, zaradil do kolekcie Unique. A inak tomu nebude aj dnes. Segmenty, ktoré vyzerajú zničene, otlčené, jednoducho použité, sú spracované vo vysokej kvalite, ktorá je známa u nemeckých výrobcov.

 

 

Stolička? Barové stoličky do moderného interiéru patria

Minule sme si z tejto unikátnej kolekcie predstavili niekoľko návrhov stolov a komôd. Pre tých z vás, ktoré tento kovový nábytok zaujal natoľko, že by ste si chceli interiér zariadiť v tomto originálnom dizajne, máme pre vás ďalšie ukážky z tejto kolekcie. Na prvej fotografii, môžete vidieť jednu z mnohých stoličiek, ktorá je v našej ponuke a to jedálenskú stoličku, ktorej povrchová úprava je červený lak s antikoróznymi vlastnosťami. Ak vás dizajn, ktorý je práve odborníkmi na bývanie pomenovaný industrial design nadchol, vedzte, že obstaraním tejto stoličky získate tiež vysokú kvalitu do vášho interiéru. Stolička je tak povediac vďaka materiálu nezničiteľná. U tohto setu je cena uvádzaná za dve stoličky, čo je tiež minimálny počet kusov pre objednanie. Na ďalšej fotografii vidíte rustikálnu stoličku Aix, ktorú pod rovnakým názvom nájdete v mnohých ďalších odtieňoch od žltej, červenej, alebo modrej. Príjemné na stoličke je nielen jej dizajn a kvalita, ale bezpochyby pre svoj interiér získate veľmi originálny kúsok nábytku.

 

     

                                                                      

 

Taburety

Áno jedným z mnohých dielov kolekcie Unique nemeckého výrobcu je aj taburet. Netypický materiál, ale tiež odtieň sýto žltý je veľmi originálny. Vďaka povrchovej úprave získal taburet istú patinu doby, a preto bol tiež zaradený do kategórie rustikálneho nábytku. Vybrať si môžete z mnohých ďalších odtieňov a to červenej, modrej, alebo hnedej. Rustikálny taburet Melange na prvéj fotografii, patrí svojím tvarom medzi klasické, ale na druhom obrázku, vám ponúkneme taburet Rasta, úplne iného dizajnu. Vybrať si môžete v niekoľkých vyhotoveniach, nielen v hnedom, ako na fotografii, ale aj v červenom odtieni. Taburet, ktorý je na fotografii v pozadí. To čo vám ponúkame, však nie je len originálny design, ale aj vysoká kvalita. Sedák, ktorý je mäkký, potiahnutý látkou juta, je potom ďalej doplnený nerezovou oceľou v podobe tenkého plechu. Trendy nápisy, nosnosť 90 kg a myslíme si, že aj dostupná cena. Veríme, že rovnako ako nás, aj mnoho z vás tento dizajnový taburet nadchne.


Ak vás nový trendy smer vo svete dizajnu oslovil, na našich stránkach nájdete ďalšie samostatné diely rovnakého zamerania a vysokej kvality. Okrem iného tiež netradičné bytové doplnky, ktoré oslovia najmä dospievajúce deti.