Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


V kvalitnej spálni, pokojný spánok

Na našom portáli ponúkame spálňové zostavy, ale aj samostatné diely k jej zostavenie. Spálňové zostavy sú síce v konečnom dôsledku cenovo dostupnejšie, než postupné zostavovanie interiéru, ale mnoho z vás si radi pohrávate s dielmi, ktoré sú vzájomne kompatibilné a umožní hru s prvkami, detaily aj farbami. Takže výber nechávame iba na vás.

 

 

Pohodlná posteľ

To, že kvalitný spánok zabezpečuje predovšetkým kvalitná posteľ, je už dávno známe. Mnoho z nás tiež rieši úložné priestory, ktorých nie je nikdy dostatok. Napríklad kam umiestniť posteľnú bielizeň, oblečenie a sezónne veci? Nábytok Aldo, sa pokúsil vyzrieť na večný problém všetkých spální, ako vytvoriť oázu pokojného spánku a zabezpečiť dostatok úložného priestoru. Posteľ Brooklyn na prvéj fotografii, ponúka úložné priestory v podobe zásuvky, knižnice a regálov. Kolekcia Brooklyn, aj keď je veľmi nová a na veľtrhu v Nemecku ju francúzsky výrobca predstavil nedávno, bola predurčená na to, aby bola úspešná. Materiálom je klasická mdf doska v dubovom, reliéfnym, trendy prevedení na nerozoznanie od pravého masívu.

 

Šatní skříně jsou důležitým prvkem v ložnici Nábytek do ložnice, kolekce Mimizan

 

 

Moderné zostavy

Iste nám dáte za pravdu, že zostava Sao, aj keď tomu tak nie je, pôsobí naozaj ako vyrobená z niektorého z exotických drevín. Unikátnym na dizajne je predovšetkým reliéfne spracovanie, ktoré sprevádza samotná priečelí, či už manželské postele, šatníkové skrine, či komôd. Francúzsky výrobca preto prišiel s týmto úplne novým, dostupným riešením, zapracovanie dřeva iba ako dizajnový doplnok na niektoré z dielov, ostatné je vyrobené z laminátovej dosky a to všetko v odtieni oxford orech. Ponuka spální s flexibilným výberom samostatných dielov podľa vašich skutočných potrieb a priestorových možností, patrí k veľmi obľúbeným. Takúto možnosť v spolupráci s francúzskymi výrobcami ponúkame prostredníctvom nášho portálu.

 

    


Nábytok do spálne, ktorý sme pre vás vybrali, sa líšia rozmermi, materiálom aj dizajnom. Splňte si konečne sen o dokonalom spanie.