Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vaša najobľúbenejšia spálňa

Dnes vám ponúkame jedinečnú príležitosť na Nábytku Aldo, danej postele do spálne v zľave a to vždy také postele, ktoré sú najobľúbenejšie a nájdete ich aj v ponuke nábytku skladom. Spánok nám dodáva energiu a životnú vitalitu. Bez potrebnej regenerácie, ktorú kvalitný spánok prináša, by naše telo trpelo únavou a celkovým oslabením imunity. Kvalitu a efektivitu spánku ovplyvňuje množstvo faktorov, patrí medzi ne veľkosť a umiestnenie spálne v dome či byte, orientácia spálne k svetovým stranám alebo pôsobenie zón a žiarenia.

Postele z kolekcie Most

Každý človek prespí v priemere približne tretinu svojho života. Preto by sme medzi najdôležitejšie miestnosti nášho domu či bytu mali celkom nepochybne zaradiť spálňu. Moderná doba nám ponúka množstvo ekologicky šetrných výrobkov, ktoré nám spánok môžu spríjemniť či dokonca zvýšiť jeho kvalitu. Nábytok Aldo vám takú kvalitnú spálňu, ktorá je v ponuke hneď v niekoľkých odtieňoch a možnostiach zostavenia práve predstavuje! Spálňa je vyrobená z laminátovej dosky, ktorá nie je náročná na údržbu. Dizajn spálne patrí k veľmi obľúbeným, taktiež pre svoju mohutnosť. Šatníková skriňa ponúka zrkadlá, police po stranách a šatníková tyč v prostrednej časti je praktické riešenie delenia úložného priestoru. Posúďte sami na fotografiu, že spálňa svojim originálnym vzhľadom a predovšetkým cenou vás určite nesklame.

 

    

 

Zdravý spánok na posteliach Lanka

Vysnená spálňa by mala byť predovšetkým menej frekventovanou miestnosťou, v ktorej nájdeme pocit uvoľnenia, harmónie, možnosť relaxácie a regenerácie nášho organizmu. Je to miestnosť, v ktorej načerpávame nové sily do ďalšieho dňa a preto by sme tomu mali celý interiér prispôsobiť. Pri zariaďovaní interiéru spálne je kladený veľký dôraz predovšetkým na zdravý a dobrý spánok, čomu je prispôsobený aj výber kvalitného nábytku. Zdravý životný štýl podlieha aj spálňam, čo je odrazom hektickej doby plnej smogu a ostatných škodlivých látok. Spálňa snov by mala byť miestnosťou, v ktorej sa dá relaxovať, uvoľniť av kľude odpočívať. Zakúpením spálne z kolekcie Infinity na našom e-shope, zariadite svoju spálňu naozaj kvalitným nábytkom. Využite akčnú cenu a urobte si v novom roku radosť novou spálňou.

 

    

 

Španielsky výrobca začal predstavovať kolekcie na budúci rok a musíme povedať, že sa nám veľmi páči. Nielen moderný, minimalistický dizajn, ale aj biely odtieň, ktorý je tak žiadaný a do spální je jedným z najviac obľúbených. Pokiaľ aj vy máte malú spálňu tak musíte vedieť, že biely odtieň je dobrá voľba, pretože dokáže opticky miestnosť zväčšiť. Ak je vaša spálňa menších rozmerov, manželská posteľ z kolekcie Lanka vám okrem miesta na spanie ponúka aj nadstavec s policami v jej záhlaví, úložný priestor v prednej časti postele a sadu dvoch hlbokých šuplíkov. Úspora miesta vo vašej spálni značná. Samozrejmosťou je v našej ponuke vždy rošt k posteli v cene a doprava zadarmo.