Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vaša záhrada v novom kabáte

Posledné slnečné jarné dni už mnohé z Vás priviedli na Vaše obľúbené záhradky. Určite už máte po zime všetko potrebné urobené a možno uvažujete o novom záhradnom nábytku. Nábytok Aldo, Vám ponúka širokú škálu záhradného nábytku na výber. Ponúkame celé , kresielka, ležadlá, záhradné hojdačky aj závesné siete. Rovnako si môžete vybrať z rozmanitého druhu materiálu, takže si určite vyberie každý.

 

Exotické drevo

Nábytok Aldo ponúka záhradný nábytok z exotického dreva, ktoré je známe predovšetkým svojou vysokou kvalitou. Exotické drevo, používané pri výrobe záhradného nábytku je predovšetkým Merbau. Drevo Merbau rastie v rovníkovej a tropickej oblasti Papua-Nová Guinea, Filipíny a Indonézie. Merbau je jedným z dlho rastúcich a trvalých druhov stromov na svete. Merbau je drevo s vysokým stupňom tvrdosti, bez chemického ošetrenia, pretože nie je nutné. Drevo Merbau už samo o sebe nepotrebuje impregnovať, pretože obsahuje vysokú konzistenciu oleja (maslo) a prírodné antiseptikum zloženia dreva, takže bez použitia chemických farbív a lakov môžeme chrániť. A práve preto, sa ideálne hodí na použitie vo vonkajšom priestore.

 

Masív

Záhradný nábytok z masívu sme vybrali na Aldo predovšetkým tak, aby ponúkal vysokú kvalitu spracovania a odporúčanú hrúbku dosky, ktorá často nebýva zachovaná a potom už je nadsadením nazývať záhradný nábytok masívnym. Masív pokiaľ má kvalitnú povrchovú úpravu, je odolný voči poveternostným vplyvom a ľahký na údržbu. Masív na výrobu záhradného nábytku je v dnešnej modernej dobe veľmi kvalitne upravený, je teda odolný aj proti škodcom, plesniam a iným vplyvom pôsobiacim deštruktívne na kvalitu dreva. Masív, je pre tých z Vás, ktorí nie sú zástancami strohého, až studeného designu je celkom iste záhradný nábytok z prírodných materiálov príjemný.

 

 

Ratan

Ratanový záhradný nábytok, ponúka v dnešnej dobe vysoký komfort vďaka poduškám, vankúšikom a designu. Záhradný ratanový nábytok, vďaka materiálu a doplnkom, patrí preto k cenovo náročnejším, ale aj najpohodlnejším. Na nábytku Aldo, ponúkame záhradný nábytok z prírodného ratanu, ale aj techno-ratanu, ktorý verne imituje ratanový prírodný materiál a ponúka však dlhšiu životnosť a väčšiu odolnosť voči poveternostným vplyvom. Záhradná zostava, ktorú Vám predstavíme na nasledujúcej fotografii, je vyrobená práve z techno-ratanu, ktorý napodobňuje klasický prírodný ratan, rozdiel pocítite iba na dotyk. Záhradná zostava na fotografii patrí k najväčším ako rozmerovo, tak na počet samostatných dielov na Aldu.

 

 

Kov

Veľmi moderný design, môžeme povedať, až strohý ponúka kovový záhradný nábytok. Údržba záhradného nábytku z kovu je snáď jednou z najmenej náročných. Záhradný kovový nábytok taktiež ponúka najväčšiu flexibilitu v polohovateľnosti lehátok, kresiel a pod. Výhodou kovového materiálu je, že nikdy nemusíte riešiť škodcov, ako pri nábytku z masívu, či poveternostné vplyvy. Aj napriek tomu však kovový záhradný nábytok potrebuje starostlivosť, aby nekorodoval. V tejto kategórii nájdete aj najviac rôznorodých výrobkov. Či už pohodlné, polohovacie kreslá, ležadlá, grily, rošty, kvetináče či celé zostavy. A práve jeden taký, Vám na poslednej fotografii predstavíme a to záhradný set z kovového materiálu a hliníka. Konštrukcia je potiahnutá plastovou fóliou, ktorá je veľmi odolná, rovnako ako celý záhradný set poveternostným vplyvom.

Príjemné chvíľky, či už na Vašich záhradách, alebo dovolenkách, s naším záhradným nábytkom, Vám praje kolektív zamestnancov.