Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vaša záhrada v novom kabáte

Ponuka záhradného nábytku a záhradných doplnkov na Aldu je veľmi rôznorodá a dávame jej priestor. Záhradný nábytok sme rozdelili do niekoľkých kategórií. Záhradný nábytok delíme podľa materiálu, ale tiež využitie. Teda stoly, kreslá, lavice, hojdačky apod. Predstavujeme vám samostatný záhradný nábytok z eko ratanu, drevený záhradný nábytok, ale aj z exotického dreva apod. V našej ponuke nájdete luxusný záhradný nábytok, ktorý dlhé roky odolá poveternostným vplyvom.

 Moderný záhradný nábytok

 

V našej ponuke nájdete v kategórii záhradný nábytok naozaj veľmi rozmanitý výber. Záhradný nábytok z ratanu, ale aj samostatné diely ako záhradné stoličky a stoly, dokonca nechýbajú ani doplnky, ako napríklad keramické kvetináče, alebo hojdacie siete. Ponuka je však rozdelená nielen podľa dielov, ale aj materiálov a dizajnov. V kategórii moderného záhradného nábytku nájdete veľmi nadčasové zostavy v tradičnej nemeckej kvalite. Použitými materiálmi sú tu tvrdený plast, tiež sklo, kov, hliník, alebo drevo teak, akácie. Ponuka je veľmi originálna, často až prekvapivá. Na prvej fotografii, vám z tejto kategórie, predstavíme záhradný nábytok Eco v zostave. Kolekcia záhradného nábytku Eco neponúka len moderný dizajn, ale aj výrobu za použitie novodobých materiálov. Jedálenská plocha stola, opierky a sedáky stoličiek z tvrdeného plastu v imitácii dreva, nosné konštrukcie z hliníka farby grafit. To všetko samozrejme úplne bezúdržbové, materiály sú veľmi odolné voči poveternostným vplyvom a navyše aj ďalších niekoľko rokov bude nábytok stále vyzerať ako keď ste ho nafotili. A to bez toho, aby ste v zimnom období museli zostavu záhradného nábytku schovávať, zložito uskladňovať.

 

Záhradný nábytok Eco v zostave

 

Záhradný nábytok z ratanu

 

Prírodný materiál ratan a novodobý materiál technoratan, to sú materiály použité na výrobu záhradného nábytku z ratanu, ktorý ponúka komfort. Záhradný nábytok z ratanu je komfortný. Ako sme už uviedli, vďaka použitiu podušiek patrí záhradný nábytok z ratanu a technoratanu k tým najpohodlnejším. Záhradný nábytok z ratanu ponúka na Aldu veľa možností vo výbere poťahové látky. U nás nájdete aj netradičné dizajny, ako napríklad guľatá ratanová posteľ so strieškou. Novinkou je záhradný nábytok z technoratanu, ktorý verne imituje ratan, ponúka však dlhšiu životnosť a väčšiu odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Zostava záhradného nábytku Barcelona, na druhéj fotografii, je elegantná, štýlová, komfortná a predovšetkým kvalitná. Taká je zostava záhradného nábytku z eko ratanu v cene s poduškami kresiel. Veľmi praktické riešenie dizajnu, eko ratan ako materiál je navyše odolný aj voči extrémnym poveternostným vplyvom. Eko ratan je syntetické vlákno, ktoré verne imituje prírodný ratan, na rozdiel od technoratanu. Ten je príliš vzhľadovo umelý. Veľmi netradične je riešený aj návrh jedálenského stola, ktorý je tiež doplnený sklenenou doskou na jedálenskej ploche.

 

Záhradný nábytok Barcelona

 

Príjemné chvíľky, či už na vašich záhradách, či dovolenkách, s naším záhradným nábytkom, vám praje kolektív zamestnancov.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.