Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vašim deťom doprajte kvalitné písacie stoly z masívu

Spoločnosť Interlink, prináša, prostredníctvom Aldo nábytku, kolekcie moderného a štýlového nábytku, ktoré nájdete medzi inými netradične aj v kategórii nábytok z masívu. A práve dnes, vám chceme predstaviť písacie stoly z masívu v rôznych dizajnoch, od klasických, až po moderné vo vysokej kvalite. Nábytok Aldo, sa stal výhradným zástupcom spoločnosti pre krajiny východného bloku a všetko, čo je u výrobcu nové a aktuálne nájdete na našich stránkach. Našich partnerov si vyberáme predovšetkým pre vysokú kvalitu výrobkov a nemecký výrobca k takým bezpochyby patrí.

Písací stôl z masívu Schotland 30600120

 

Klasický dizajn

Ak patríte medzi tých rodičov, ktorí plánujú svojím školákom zaobstarať kvalitný písací stôl, potom verte, že práve tie z masívu, sú správnou voľbou. Ak ste sa tak rozhodli, potom už zostáva vybrať len správny druh dreva. Nemecký výrobca, ktorému sa dnes budeme venovať, prináša masívny nábytok z dreva borovice, ktorého štýl je doplnený modernými prvkami, ktoré predovšetkým ovplyvňujú praktické využitie nábytku. Moderné prvky sa objavujú aj v nevšedných odtieňoch, pre nábytok z masívu, ale o tom neskôr. Ako môžete vidieť na prvej fotografii, sme vám predstavili písací stôl Schotland v prírodnom, klasickom prevedení. Ako sami môžete vidieť, dizajn už nie je v podobe mohutného kusu nábytku bez akejkoľvek funkčnosti, okrem toho, že je stôl vlastne na písanie. V prípade tohto stola je to možnosť rozloženia, či roztiahnutie dosiek stola na väčšiu veľkosť, čo u nábytku z masívu nebýva také časté. Celkovo potom stôl sám o sebe je veľmi moderný tiež jednoduchými líniami. Nemecký výrobca je povestný pre svoju precíznosť, to je tiež dôvod, prečo si môže dovoliť pre tento typ nábytku možnosť rozkladu. Ak vaše dieťa potrebuje viac úložného priestoru, máme pre vás písací stôl z masívu Touchround, ktorý tieto požiadavky spĺňa. Ako môžete sami vidieť na nasledujúcej fotografii, tak svoje veci potrebné k štúdiu a nielen tie, môžu deti uložiť v praktických zásuvkách a policiach. Všetko je tak, ako má byť a sme všetci zvyknutí, vrátane povrchovej úpravy bezfarebným lakom, ktorý zachováva prirodzenú farbu dreva.

Písací stôl z masívu Touchround 30600570

 

Moderný dizajn

Ako sme sa už zmienili, možno už mnohí z vás mali tú možnosť sa stretnúť s novými designy a tiež odtienmi, ktoré ponúka nemecký výrobca pre nábytok z dreva borovice, ako v tomto prípade písacieho stola z masívu Wales. Štýlový materiál známy po niekoľko desaťročí, ale s modernými, predovšetkým praktickými prvkami a to všetko je doplnené veľmi trendy odtieňom transparentné biele. Čo je vlastne transparentná biela? Odtieň, ktorý vďaka transparentnosti zachováva viditeľnú štruktúru dreva a o to predovšetkým pri nábytku z dreva predsa beží. Mať aspoň trochu pocit, že máte trochu prírody doma. Samozrejmosťou je ekologické prevedenie, vrátane použitého náteru. Moderným prvkom pre tento stôl sa potom stala možnosť jeho rozloženia vďaka vysúvací, spodnej doske. Ľahko tak stôl zväčšíte, aby ste docielili väčšiej písacej plochy. Ak chcete zaobstarať niečo originálne pre svoju dcéru, potom vás určite zaujme detský písací stôl Cecilia 99800350 - zostava, v bielo-ružovom prevedení. Že nemáte dcéru, ale syna. Aj pre vás nemecký výrobca ponúka detský písací stôl Paco 40100600 - diely, v odtieni bielo-modrým.

Písací stôl z masívu Wales 20900295

Verte, že ak zaobstaráte svojim deťom drevený nábytok z masívu, urobíte len dobre. Oproti nábytku z lamina alebo drevotriesky sa len tak ľahko nerozbije a nerozviklá. Odborníci tvrdia, že masív je charakteristický pre svoju dlhovekosť a vydrží až desaťkrát dlhšie než nábytok z lamina.

 

 

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.