Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vašim deťom doprajte kvalitné písacie stoly z masívu

Najrôznejší výrobcovia prinášajú prostredníctvom Aldo nábytku, novou kolekciu moderného a štýlového nábytku, ktoré nájdete v kategórii nábytok z masívu. A práve dnes, vám chceme predstaviť písacie stoly z masívu v rôznych dizajnoch, od klasických, až po moderné vo vysokej kvalite. Nábytok Aldo, sa stal výhradným zástupcom spoločnosti pre krajiny východného bloku a všetko, čo je u výrobcu nové a aktuálne nájdete na našich stránkach. Našich partnerov si vyberáme predovšetkým pre vysokú kvalitu výrobkov a nemecký výrobca k takým bezpochyby patrí.

 

Klasický dizajn, to je písací stôl ako súčasť poschodovej postele

Belgický výrobca ponúka vysokú kvalitu, ktorá je daná aj precíznym výberom dreva borovice, ktoré je riadne vysušené a bez kazov, nedochádza tak k neskoršej deformácii poschodovej postele. Tiež rošt, ktorý je v cene postele, je vyrobený z masívneho dreva, rovnako ako písací stôl. Nosná konštrukcia v podobe hranolov o veľkosti 7x7 cm prispieva k stabilite a pevnosti poschodovej postele. V kolekcii nájdete množstvo možností pre tento dizajn poschodovej postele, taktiež pre študenta s lôžkom s väčším rozmerom miesta na spanie, alebo môžete k poschodovej posteli zaobstarať ďalšie komponenty ako je regál či komoda z masívneho dreva. Šedý náter v troch vrstvách chráni proti mechanickému poškodeniu. Poschodová posteľ, s ktorou bude každé dieťa aj rodičia rozhodne spokojní.

 

     

 

Moderný dizajn z mdf dosky aj masívu

Detský nábytok z kolekcie Billy je cenovo náročnejší, ale za obstarávaciu cenu získate naozaj kvalitný písací stôl vyrobený z mdf dosky a bukového dreva. Odolná je aj povrchová úprava, ktorá zamedzí mechanickým poškodením. Nábytok dlhé roky bude stále vyzerať ako nový práve vďaka jeho vysokej kvalite.

 

Psací stůl Billy pro slečnu

 

Verte, že ak zaobstaráte svojim deťom drevený nábytok z masívu, urobíte len dobre. Oproti nábytku z lamina alebo drevotriesky sa len tak ľahko nerozbije a nerozviklá. Odborníci tvrdia, že masív je charakteristický pre svoju dlhovekosť a vydrží až desaťkrát dlhšie než nábytok z lamina.