Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Veľký návrat toaletných stolíkov

Obstaranie toaletného stolíka je praktické a interiér, kde toaletný stolík umiestnite tiež povýšite na úplne inú úroveň. Takmer vždy, sú toaletné stolíky veľmi elegantné a ako inak, ich najväčší ponuku predstavuje, francúzsky výrobca. Všetci vieme, že Francúzsko je už po stáročia známe svojou eleganciou a šarmom, ktoré tak často vidíme práve u francúzskych žien. Kto iný teda môže predstaviť najkrajšiu ponuku toaletných stolíkov, než práve francúzsky výrobca. Toaletné stolíky si môžete vybrať z mnohých designov aj odtieňov. Sú toaletné stolíky veľmi moderné, ale aj štýlové s rustikálnymi, či provensálskymi prvky. Toaletný stolík nájde svoje miesto najčastejšie v spálni a novinkou sú tiež designy, pre umiestnenie do detskej izby. Dnes si niekoľko toaletných stolíkov predstavíme.

Toaletný stolík do spálne

Začnime ponukou a designy toaletných stolíkov pre dospelé ženy, ktoré sú svojim designom vhodné pre umiestnenie do spálne. Každý z ponúkaných toaletných stolíkov je zostavený z niekoľkých častí. Veľké zrkadlo, odkladacia plocha a pod ňou úložný priestor. Najväčší rozdiel je potom vo veľkosti úložných priestorov. Sú toaletné stolíky, ktoré disponujú až šiestimi, ôsmimi zásuvkami a tie najviac praktické majú zásuvky, ktoré sa otáčajú okolo svojej osi. V mnohých prípadoch je každá zásuvka ešte vo vnútornom priestore rozdelená na štyri časti, pretože čím viac je úložný priestor členitý, tým lepšie. 

Rad toaletných stolíkov tiež disponuje okolo zrkadla ľad osvetlením. Na ilustračných fotografiách predstavujeme toaletné stolíky v modernom dizajne, ktoré sú vhodné pre umiestnenie do spálne aj dievčenskej, študentskej izby. Môžeme povedať, že zásuvky, ktoré možno vysunúť tým, že rotujú okolo svojej osi, patrí u toaletný stolíkov k tým najviac praktickým. Prístup ku kozmetike je ľahký a vďaka deleniu zásuviek aj praktický. Obľúbené sú aj toaletné stolíky, ako naznačuje prvá fotografia, s umiestnením do rohu. Ale ak nemáte miesto, existuje možnosť aspoň obstarania malého kontajnera na kolieskach, ktorý sa určite zmestí všade. Musíme povedať, že tak, ako je obľúbený moderný dizajn, nezaostáva ani rustikálny štýl.U rustikálneho dizajnu vzniká priestor na toaletný stolík najčastejšie spojením komody so zrkadlom. Toaletné stolíky v rustikálnom dizajne sú nádherné, ale bohužiaľ cenovo náročnejšie, pre komplikovanejší spôsob výroby. Ale výsledný efekt rozhodne stojí za to. Toaletný stolík je potom ozdobou každej spálne a páni verte, že vaša žena bude spokojná a vždy krásna. K väčšine toaletných stolíkov môžete kúpiť aj ostatné vybavenie do spálne, pretože toaletné stolíky, sú vždy súčasťou nejakej kolekcie.


Toaletný stolík do detskej izby

Fenoménom dnešnej doby je ponuka toaletných stolíkov do detskej izby. Kozmetika a líčidlá, musíme povedať bohužiaľ, ale také je doba, sprevádzajú dievčatá už od základnej školy. A tak sa nie je čomu diviť, že výrobcovia detského nábytku prichádzajú s ponukou toaletných stolíkov, tiež pre umiestnenie do detskej izby, alebo študentskej izby. Na fotografiách uvádzame jedny z najviac obľúbených riešení pre toaletný stolík do detskej izby. Na prvej fotografii je toaletný stolík, vhodný aj pre dospievajúce dievča, druhá fotografie ponúka toaletný stolík ešte pre školáčku, dizajn je viac detský a nechýba najobľúbenejší odtieň malých slečien a tým je ružový. Obligátne spojenie komody a zrkadla, ktoré je v detskej izbe veľmi praktické, pretože toaletný stolík disponuje veľkým úložným priestorom. A prvá zásuvka v hornej časti, je vo väčšine prípadov rozdelená na niekoľko malých priestorov, aby bola využitá, ako toaletný stolík. Ponuka je naozaj veľmi originálna a tak, či máte doma malú parádnicu, radosť ju rozhodne urobí niektorý, z našej ponuky toaletných stolíkov.