Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vhodní pomocníci do interiéru kancelárie

Či už vybavujete svoju kanceláriu, alebo len kancelársky kútik vo svojom byte, netreba pripomínať, že hlavné čo nesmie chýbať je písací stôl a kvalitná kancelárska stolička. Na našom portáli je nájdete v širokom zastúpení, či už od nemeckých, alebo francúzskych výrobcov. My sa dnes ale chceme venovať funkčnému nábytku, ktorý určite ocení každý z vás.

 

Psací stůl Rox white    Psací stůl Rox graphite

 

Regály

Všetci, z vás, kto pracujete v kanceláriách, veľmi dobre viete, že úložných priestorov na rôznu dokumentáciu, šanóny a iné dokumenty nie je nikdy dostatok. Preto je vhodné vybaviť kanceláriu funkčným nábytkom, do ktorého spadajú práve ponúkané regály, a potom iste oceníte, že budete mať všetko potrebné po ruke. Na našom portáli, v kategórii regály do kancelárie vám ponúkame otvorené regály s množstvom poličiek aj regálové zostavy pre vašu kanceláriu alebo do domácej pracovne. A takisto výber materiálu je veľmi široký! Ponúkame regály z lamina, mdf dosky i kovu v rôznych farebných prevedeniach a tak veríme, že každý z vás si vyberie práve ten, ktorý bude vyhovovať ako veľkosťou, tak práve materiálom do vášho interiéru.

 

 

Regálový systém nemeckého výrobcu, ktorý na prvej fotografii predstavujeme ako jednu z mnohých možných variantov zostavenia, je vyrobený z kvalitnej mdf dosky. Všetky samostatné diely v dvoch odtieňoch, bielej a šedej, si môžete vybrať samostatne a finálnu podobu tej vašej regálové steny zostaviť úplne inak. Ale ak sa vám do interiéru bude hodiť napríklad len jedna z ponúkaných skriniek, ani to nie je v našej ponuke problém. Dizajn, ktorý prináša aj cenovú revolúciu pre vybavenie interiérov. Za zmienku stojí aj to, ako sú skrinky najrôznejšie delené na ešte menšie úložné priestory a tým sa ešte viac navyšuje flexibilita a to v možnej použiteľnosti alebo možná využiteľnosti. Jednoducho, nemecký výrobca prináša úplne nový smer pre váš interiér. Pre tých z vás, ktorí hľadáte niečo menšieho, napríklad v podobe praktického pojazdného stolíka ako regál, máme tiež ponuku, ktorú vám predstavíme na nasledujúcej fotografii. V dnešnej dobe sa snažia dizajnéri maximálne uľahčiť prácu a podľa týchto požiadaviek tiež navrhujú najrôznejšie diely nábytku ako bytových doplnkov. Pojazdný stolík, či pojazdný regál, názvoslovie si iste určíte sami podľa toho, ako tento nábytok využijete a do ktorého interiéru umiestnite. Nie je povedané, že nutne musí slúžiť len v kancelárii. Užitočný môže byť tiež potrebné v detskej izbe, alebo inde, podľa vašich skutočných potrieb.

 

Zásuvkové kontajnery

Ďalším neodmysliteľným pomocníkom v kancelárii je práve kontajner, ktorý najčastejšie zaujíma miesto pri písacom stole a tak máme po ruke najrôznejšie drobné písacie a kancelárske potreby. Aj tu je ponuka na našom e-shope široká a nájdete ich v kategórii komody a zásuvkové kontajnery. Rovnako ako u regálu sú v rôznom prevedení materiálu a širokej škále odtieňa. Kontajner 323 B k písaciemu stolu, ktorý vidíte ako prvý, je kvalitný doplnkový kancelársky nábytok z kolekcie Z-Line, ktorá ponúka veľmi moderný dizajn. Kontajner má tri zásuvky s možnosťou uzamknutia, čo mnohí z vás iste ocenia. Korpus je vyrobený z kovu s povrchovou úpravou práškovanie v čiernej farbe, veľkou výhodou sú pojazdné kolieska s poistkou proti samovoľnému pohybu, alebo spodnou širšou zásuvkou, ktorá umožňuje voľné zavesenie zložiek. Môže byť umiestnený samostatne, alebo ako doplnok písacích stolov a regálov z kolekcie Z-Line. Ako druhý, vám predstavíme kontajner, od francúzskeho výrobcu, ktorý tiež ponúka pojazdný kontajner s možnosťou uzamykania. Materiálom pre výrobu kontajnera je kov, ponúka tak veľkú mechanickú odolnosť a dlhú životnosť. Predstavujeme kontajnery tiež v ďalších odtieňoch.

 

      

 

Ak si potrpíte na poriadok a patríte medzi tých, ktorí majú radi vo svojich veciach poriadok aj v práci, potom verte, že dnešná ponuka funkčného nábytku do kancelárie je pre vás to pravé.