Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vianoce na nábytku Aldo neskončili

Nový rok sme privítali širokou ponukou nábytku v zľave. Vianočná ponuka bude pokračovať do januára a tak stále ešte máte šancu niekomu, predovšetkým potom deťom, urobiť radosť. Najširšia ponuka akčného tovaru je práve v kategórii detského nábytku a zľavy tu nájdete vo výške až 50%, samozrejme s dopravou zdarma k vám domov. Januárové akčný tovar je už na našom portáli tradíciou a stretáva sa s veľkou obľubou. A čo sme pre vás do akciovej ponuky detského nábytku pripravili tento rok? Predovšetkým praktické riešenie miesta na spanie pre vaše deti, ak bohužiaľ nemáte dostatok miesta pre vybavenie detskej izby. A správne zvolenou detskou posteľou možno ušetriť prekvapivé množstvo priestoru v danom interiéri, treba deťom na hranie. Ale my vám dnes predstavíme predovšetkým postele, ktoré môžete v mesiaci januári zaobstarať so zľavou 50%. ponuka je teda časovo obmedzená, tak ju nezmeškajte!

 

 

Multifunkčná detská posteľ, ideálne riešenie malého interiéru

Ak ste rodičmi jedného dieťaťa a aj napriek tomu musíte v detskej izbe bojovať s nedostatkom miesta, potom je veľmi vhodným riešením obstaranie multifunkčné postele. Tá dokáže podľa daného designu ušetriť naozaj veľké množstvo priestoru. Súčasťou multifunkčné detské postele je vždy písací stôl na vysunutie a rad úložných a odkladacích priestorov. Za zvýhodnenú cenu, teda so zľavou až 50% sme tento rok pripravili multifunkčná posteľ z kolekcie detského nábytku Battle od francúzskeho výrobcu.

 

Dětská postel Finland

 

Detská posteľ ponúka okrem písacieho stolu tiež odkladacie polica na hračky, neskôr pre školáka na učebnice a knihy. Nechýba ani polica nad písacím stolom. Ako zástupca úložného priestoru je tu šatníková skriňa po pravej strane písacieho stola. Posteľ má rozmer miesta na spanie 90x200 cm, je to tiež potrebný rozmer pre matrac, ktorú k posteli musíte zaobstarať. Detská posteľ je tak vhodným riešením miesta na spanie pre dieťa až do 18 rokov. Designom je vhodná skôr pre chlapcov a v tejto kolekcii francúzsky výrobca predstavuje v identickom prevedení ešte celý rad ďalších samostatných dielov nábytku.

 

 

Poschodová posteľ pre chlapcov aj pre dievčatá

Ďalšou veľmi zaujímavou akčnou ponukou je rozhodne poschodová posteľ Leo, tiež so zľavou vo výške 50%. na tejto poschodovej posteli je zaujímavé, že výplne políc po celej dĺžke lôžok môžete meniť. Získate tak variant s výplňou modrou a ružovou vhodnú pre chlapca a dievča, alebo s výplňami len ružovými pre dve dievčatá a v neposlednom rade s výplňami modrými pre chlapcov. Poschodová posteľ Leo sa zaradila v roku 2015 medzi naše najpredávanejšie postele pre dve deti.

 

  

 

Poschodovú posteľ vždy v bielom prevedení s možnou zmenou výplňou políc môžete zaobstarať so zásuvkou či bez zásuvky. Tu je možné využiť ako ďalší úložný priestor, nie je to však šuplík ako prístelok.

 

 

Akčná ponuka detského nábytku po celý rok

V tomto roku sme pre vás pripravili akciovú ponuku detského nábytku po celý rok. Ponuka sa vždy na začiatku každého mesiaca mení a tak si zoznam zlacneného nábytku strážte, treba sa tam objaví aj vami vyhliadnuté tovaru. Túto akčnú ponuku meniace sa vždy na začiatku mesiaca sme pre vás pripravili tento rok prvýkrát a to v spolupráci s francúzskymi výrobcami. Veríme, že je to ďalší pozitívny krok, ktorý mnohým môže ušetriť nemalý finančný obnos pri obmene či zariaďovaní detskej izby ako takého prvýkrát. A aj tento rok dodržíme našu ponuku dopravy zadarmo až k vám domov po celej republike, rovnako ako vynášku do poschodia u objednávok nad 250 Eur. Dúfame, že aj tento rok si tiež udržíme tak vysoké percento spokojných zákazníkov ako vlani. Na vašu návštevu sa teší celý tím nábytku Aldo.