Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vianočné stolovanie

Rodina je pri štedrovečernej večeri pohromade a vytvára sa tak silná spoločenská väzba. Na to, aby sme strávili príjemné chvíle pri vianočnom stole je potrebný kvalitný jedálenský set. Či už vám interiér dovolí jedálenský set zaobstarať do samostatnej jedálne, obývacej izby, alebo len ako kút do kuchyne, majte na mysli vždy hlavne kvalitu a pohodlné sedenie, ktoré budete využívať na stolovanie, nielen cez Vianoce.

 

Komfortná jedálenská zostava

Kvalitný štýlový nábytok je ten, ktorý kladie dôraz predovšetkým na kvalitu výroby a design. Nezabúdajme ani na kvalitnú jedálenskú stoličku, to všetko do zostavy patrí. Jedálenské stoly vlastne delíme na dve kategórie. Jedálenské stoly klasické, ktoré nemožno rozložiť a ich rozmer je daný a rozkladacie jedálenské stoly. Ku každému stolu potom v našej ponuke nájdete celý rad ďalších dielov pre prípad, že chcete vytvoriť jedálenský kút v jednotnom designe.

 

Jídelní stůl Travis   Jídelní stůl rozkládací s úložným prostorem Be Alive

 

Zaobstarať k jedálenskému stolu ďalší nábytok v rovnakom dizajne nie je vôbec zlý nápad. Takto zariadený jedálenský kút či jedáleň ako samostatná miestnosť pôsobia veľmi príjemne. Jedálenské stoly tiež delíme podľa materiálu výroby a designu. V ponuke nájdete jedálenské stoly z masívu, rustikálne jedálenské stoly a nechýba ani ponuka luxusných jedálenských stolov. Určite si každý na našich stránkach vyberie.

 

Elegantná zostava do väčšieho interiéru

Pokiaľ patríte medzi milovníkov netradičného dizajnu a kvalita je pre vás naozaj na prvom mieste, asi budete vyberať v kategórii luxusných jedálenských stolov. Tá okrem unikátneho designu ponúka aj netradičné materiály, ktoré sú však cenovo náročnejšie.

 

    Jídelní sestava Trust

 

Luxusné jedálenské stoly v modernom dizajne často ponúkajú povrchovú úpravu vo vysokom lesku a materiálom je mdf doska v spojení s kovom, alebo tvrdeným sklom. Pri štýlových zostavách sa potom najčastejšie stretávame s drevom ako je dub, alebo mahagón.

 

Praktická zostava do malého interiéru

Pokiaľ riešite predovšetkým nedostatok miesta vo vašom byte a nezostáva vám nič iné ako umiestnenie jedálenského stola do kuchyne, je treba vyberať viac s ohľadom na praktickú stránku veci. Po štedrovečernej večeri totiž samozrejme stôl budete ďalej využívať na bežné stolovanie. Materiál by tak mal byť odolný a stôl by mal určite ponúkať možnosť rozloženia na väčší rozmer. Najčastejšie potom vyberáme z ponuky jedálnych stolov vyrobených z lamina.

 

 

A predstavíme vám tiež neuveriteľný dizajn, kedy z komoda, napríklad v podobe odkladacieho stolíka v predsieni, rozložením získate jedálenský stôl pre troch, alebo ďalším rozložením jedálenský stôl pre osem a viac osôb.

 

     

 

Dúfame, že dnešnou ponukou jedálenských zostáv sme vás inšpirovali k zakúpeniu kvalitného nábytku pre vaše stolovanie. Na našom portáli Nábytok Aldo nájdete aj barové sety a kuchynské sety v podobe rohových lavíc. Ponuka je naozaj široká a my vám prajeme, aby váš výber bol správny.