Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Viete ako zariadiť interiér pre vaše dospievajúce dieťa?

Príde čas, kedy v detskej izbe je vášmu dospievajúcemu, už skoro dospelému dieťaťu všetko malé. Počnúc postelí, ktoré v detských rozmeroch určite študentovi či študentke nevyhovuje. Ale určite sa zmenil tiež vkus dospievajúceho dieťaťa, ktorý sa prestáva v detskej izbe s detskými postavičkami cítiť príjemne. A tak nadišiel čas, môžeme povedať skoro potreba, na premenu interiéru detskej izby na študentskú izbu. A premena to nebude vôbec jednoduchá, pretože vaše skoro dospelé dieťa už má svoj vlastný vkus, ktorému určite už tiež musíte naslúchať. Pre prímerie v rodine sa to verte oplatí.

Čo vlastne potrebuje skoro dospelá osoba preto, aby sa v danej izbe cítila dobre? Určite je čas na zmenu postele, predovšetkým s ohľadom na to, že je potrebné zmeniť veľkosť miesta na spanie oproti klasickej detskej posteli.

 

 

Posteľ pre študentku, študenta

Tým najdôležitejším v detskej izbe pre bábätko, v detskej izbe pre školáka a samozrejme aj v študentskej izbe, pretože aj dospievajúce dieťa stále rastie a vyvíja sa, je posteľ. Pre dospievajúce dieťa je detská posteľ s miestom na spanie 90x200 cm už nedostačujúca a je vhodnejšie ju nahradiť posteľou o rozmere miesta na spanie 120x200 cm, alebo 140x200 cm. Ponuka týchto postelí, ktoré sú veľkostne medzi detskými a manželskými, nie je vôbec malá. Vybrať si môžete posteľ pre študenta s úložným priestorom, nadstavcom, alebo veľmi obľúbeným u dospievajúcich detí ľad osvetlením. V každom prípade základnou zmenou je väčší rozmer miesta na spanie oproti detskej posteli.

 

       

Posteľ Space Up a posteľ Travel patrí k veľmi obľúbeným (francúzsky výrobca)

 

Nepodceňujme ani výber matraca, ktorú znovu do väčšej postele musíte zabezpečiť. Aj pre študentskú posteľ platí, že je do tej doby kvalitná, kým je v nej tiež kvalitná matraca. Aj ich ponuku nájdete na portále nábytok Aldo.

 

 

Aký písací stôl pre dospievajúce dieta

Aj ten by mal byť, rovnako ako posteľ, väčší než klasický detský písací stôl. A ani tu sa fantázii medze nekladú a tak ponuka designov písacích stolov pre studentov je naozaj veľmi široká. Pri výbere písacieho stola pre vaše dospievajúce dieťa určite nehľadajte v kategórii detských písacích stolov, ale v klasickej ponuke už písacích stolov pre kancelárie, teda dospelých. Nájdete tu najrôznejšie designy, ale aj tvary, ako napríklad obľúbené rohové písacie stoly. V ponuke je rad písacích stolov vhodných do malých interiérov, ale vďaka dômyselnému dizajnu ponúkajúca veľké úložné priestory a pracovnú plochu. Klasikou sú už písacie stoly s nadstavcom, alebo napojeným regálom.

 

Psací stůl Gaming spíše pro kluky     Psací stůl Biotiful pro holky

 

 

 

Kam so všetkými vecami v študentskej izbe?

Tými myslíme samozrejme šatníkovú skriňau komodu a regály. Pri výbere šatníkovej skrine je dobré už hľadať medzi trojdverovým prevedením. Komody možno tiež zaobstarať už úplne odlišné ako do detskej izby. A regály, tie sú praktické vždy a všade. Regál je finančne vždy nenáročným doplnením interiéru.

 

Pokoj Duplex s šatní stěnou      Šatní skříň Manchester

 

Slečny určite osloví šatníková skriňa so zrkadlom, alebo rovno toaletkou, ako je tomu na našu ilustračnej fotografii. Medzi vyhľadávané patrí šatníková skriňa so zrkadlami na posuvných krídlach. Skriňa pôsobí veľmi moderne a študenti práve moderné designy uprednostňujú. V ponuke nábytku Aldo nájdete rad študentských izieb ako kompletných zostáv, nemusíte tak nič zložito hľadať, ak vám daný návrh vyhovuje. Ale aj každý návrh kompletne vybavenej študentskej izby je na našich stránkach vám aj vašim deťom k dispozícii v ponuke samostatných dielov.

 

Keď hľadáte netradičný dizajn pre študentskú izbu

Osobitnú kategóriu v našej ponuke tvorí nábytok do študentskej izby z masívu a v rustikálnom dizajne. Boli sme až prekvapení, aký veľký ohlas si tieto elegantné zostavy získali. Najväčšiu ponuku netradičného dizajnu pre vybavenie študentskej izby predstavuje nemecký a dánsky výrobca a musíme povedať, že je skôr pre vhodná pre vybavenie interiéru dospievajúce dievčatá.

 

      Studentský pokoj Duplex

 

Myslíme si, že každý študent a študentka si u nás niečo vyberie. Najrôznejšie designy a odtiene, módne výstrelky a to všetko samozrejme s našou dopravou zdarma. A ak vášmu dospievajúcemu dieťaťu vyberte naozaj pekný izba, je to potom aj šanca, ako začať bývať, keď už dieťa s rodného hniezda vyletí. Pekná študentská izba môže byť dobrým začiatkom pri jeho vybavovaní vlastného bývania.