Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Viete ako zariadiť študentskú izbu?

Myslíte si, že má byť rozdiel medzi detskou izbou a študentskou izbou? Záleží na tom, aký detská izba ste nasnímali dieťaťu, keď ešte nechodilo do školy. Ak ste vyberali detský nábytok tak, aby spĺňal účel aj pre dospievajúce dieťa, stačí vymeniť niekoľko maličkostí. Treba dekorácie, záclony či obrázky. Ak ste však zaobstarali svojmu malému dieťaťu charakteristický detský nábytok kde posteľ má podobu autíčka, potom zmena je viac než na mieste. Dospievajúce dieťa by sa za taký pokoj hanbilo. Na mieste u dospievajúceho dieťaťa je striedmosť v odtieňoch, väčšie elegancia a samozrejme ak sa jedná o študenta, alebo študentku, rastú nároky na veľkosť úložných priestorov. Ale je tu ešte mnoho vecí, ktorá by sa mala zmeniť. Ak vám to priestor určený na vybavenie študentskej izby len trochu dovolí, zmeňte veľkosť postele. Detská posteľ je síce aj pre študenta, ale predsa len väčšie posteľ je väčšia posteľ. Snažte sa tiež zabezpečiť už lepšie podmienky pre štúdium. Písací stôl by mal byť určite rozmery väčšie, než detský písací stôl. Čo vám ponúkame na stránkach nábytok Aldo pre vaše dospievajúce deti, o tom si dnes niečo málo povieme.

 

 

Zariaďujeme pokoj pre študentku

Tu sa najčastejšie rodičia prikláňajú k zmene ružového odtieňa na čisto snehovo biely. Tento odtieň patrí totiž k najobľúbenejším pre dospievajúce dievčatá. Nábytok v bielom prevedení je veľmi elegantný a zodpovedajúcí veku. Možno ešte tu a tam doplnený nejakými ružovými dekoráciami, ktoré sú však ale pomaly a isto na ústupe. Ponuka bieleho nábytku určená pre vybavenie študentskej izby nie je vôbec malá.

 

 

    

 

Ak máte dve dospievajúce deti, biely odtieň je dobrý aj v tom, že sa hodí aj pre študenta. A v prípade jednej miestnosti určenej ako študentská izba pre dievča aj chlapca máte šancu, že daná miestnosť bude veľmi harmonická. Aj pre vybavenie študentskej izby stále platí požiadavka na kvalitu spánku. Aj dospievajúce deti, aj keď v mnohých prípadoch rodičia prerastú, sa stále vyvíja. Kvalita spánku, poťažmo kvalita postele spoločne s matracom musí byť aj tu vysoká. V ponuke nábytku Aldo nájdete unikátny designy typické pre dievčatá a strohé, menej okázalé pre chlapcov. Pre dievčatá dokonca nechýba ani ponuka rustikálnych designov pre vybavenie študentskej izby.

  

 

Zariaďujeme izbu pre študenta

Každý dospievajúci chlapec chce dať na obdiv fakt, že je už muž. Aj keď pre vás je samozrejme stále dieťa. Pre dospievajúcich chlapcov často volíme tmavšie odtiene, strohé, bez zbytočných ozdôb. Pre chlapca potom predovšetkým platí, že ak vám to priestor dovolí, kúpte rozmerovo väčšie posteľ. Ponuka postelí s rozmerom pre matrac 140x200 cm je naozaj veľká a niektoré z nich ponúka tak dômyselné úložné priestory, že na druhú stranu zas ušetríte za obstaranie komody či šatníkové skrine.

 

   Kolekce nábytku Duplex

 

 

Na ilustračných fotografiách ponúka príklady možného vybavenie študentskej izby. Multifunkčná posteľ Space Up s dômyselne riešeným úložným priestorom vhodná pre menšie interiéry a chlapčenskú dizajn v podobe študentskej izby Fabric. Oba designy majú niečo do seba, sú elegantné a striedme, zbavené od detských dekorácií a odtieňov.

V našej ponuke nájdete celú radu tiež samostatných dielov na výber, študentskú izbu si tak môžete sami zostaviť, navrhnúť. Napríklad práve dohromady s vašou ratolesťou a budete mať ešte príjemnú zábavu. A ak nechcete za úplne nový izba príliš utrácať, práve ponuka samostatných dielov sa hodí. Niekedy aj malá zmena urobí zázraky.