Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Viete čo charakterizuje modernú spálňu?

Podob moderného dizajnu je celý rad a predovšetkým v dnešnej širokej ponuke spální je naozaj niekedy ťažké sa orientovať. Čo je vlastne moderný design a ako najlepšie ho charakterizovať práve pre ponuku spální? V dnešnom článku sa o to pokúsime. Zdôrazníme niekoľko charakteristických prvkov pre moderný dizajn spálne a pokúsime sa tiež vyzdvihnúť prednosti moderného designu. A samozrejme ako vždy použijeme naše ilustračné fotografie, ktoré sú nielen na ukážku, ale aj na inšpiráciu tým najlepším príkladom. Možno vám to pomôže zistiť či ste, alebo nie ste priaznivci moderných spální. 

 

Spálňa v škandinávskom dizajne

Netradične od francúzskeho výrobcu, ale o to viac tradičný škandinávsky dizajn so všetkým ako má byť. Typické pre škandinávsky odtieň minimalistickej línie a rozhodne aj spojenie odtieňov svetlého dreva s bielou. Kolekcia pod názvom Aalborg vám ponúka všetko pre vybavenie spálne. Môžete vyberať z niekoľkých rozmerov postelí, od postele pre jednu osobu, až po manželskú posteľ pre matrac o veľkosti 160x200 cm, ktorú vám ponúkame teraz. Reliéfny povrch čela postele je rozhodne príjemným dizajnovým prvkom a tento prvok je taktiež spojovacím článkom medzi jednotlivými dielmi dostupnými v tejto kolekcii.

 

     

 

Kvalita je daná predovšetkým materiálom laminátovej dosky s hrúbkou 25 mm a celkovým spracovaním. Posteľ, ktorú vám teraz ponúkame, tak môžete využívať naozaj niekoľko rokov, nepocítite žiadne opotrebenie. Posteľ odporúčame s ohľadom na rozmer miesta na spanie pre dve osoby do stredne veľkého interiéru spálne a je možné si v identickom škandinávskom dizajne zaobstarať celý rad ďalších dielov nábytku. Na výber máte z niekoľkých typov komôd, skríň, ale aj ďalších doplnkov, ktoré vás svojim vlastným riešením rozhodne prekvapia. A kolekciu nábytku do spálne Aalborg, zaobstaráte aj v čiernom prevedení.

 

 

 

 

Biele a zase biele spálne

Ak by sme mali vybrať nejaký odtieň s označením modernéý jednoznačne zvolíme biely. Biely odtieň sám o sebe robí z akejkoľvek spálne tak nejako moderné. Biely odtieň je často označovaný za studený. Ale účelom moderných designov predsa je jednoduchosť, žiadna pompéznosť a pre mnohých z vás je výsledkom studený, neosobný interiér. Áno, aj tak možno charakterizovať modernej spálne. A ak nepatríte k milovníkom moderných designov, skôr zvolíte odtieň prírodný, alebo sa dokonca uchýlite k rustikálny spálni z dreva. Ale späť k bielym spálňam. V našej ponuke verte alebo nie, patrí k veľmi obľúbeným. Biely odtieň má ešte jednu úžasnú vlastnosť a to dokáže opticky váš interiér zväčšiť. Ak máte teda pre zariadenie spálne malý priestor, biely odtieň môže byť riešením. A interiér môžete zútulniť farebnými doplnkami, dekoráciami a nebude ani tak chladný.

 

Široká nabídka regálů nejen do ložnic   

 

 

Multifunkčnosť nábytku sa počíta

Moderný dizajn je tiež dômyselný dizajn. Dnes už nie je nič neobvyklé, keď vám manželská posteľ ponúkne niekoľko polôh, diódové osvetlenie záhlavie, alebo dokonca HD systém aby ste mali ozvučenie spálne v tej najvyššej kvalite. Často sa dá posteľ najrôznejšie nastaviť, aby bola maximálne pohodlná. Nočné stolíky tiež nie sú tým, načo sme u klasických spální zvyknutí. U moderných postelí sú zavesené napríklad na pohyblivom paneli. V ponuke sú aj šatníkové skrine s osvetlením, aby ste v noci partnera, partnerku nemuseli budiť veľkým osvetlením. Vymožeností moderných designov je naozaj celá rada. Ale rozhodnutie, či klasickú, či modernú spálnu už je len na vás.