Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Viete čo je Aldo?

Naša spoločnosť nesie názov Nábytok Aldo s.r.o. Za roky pôsobenia na českom a slovenskom trhu sa z našej značky Aldo stal populárny pojem medzi vami zákazníkmi a bohužiaľ ako už to tak býva, často zneužívaný. Čoraz viac e-shopov nazýva svoje produkty (nábytok) naším označením Aldo. Stoly Aldo, pohovky Aldo, obývacie izby Aldo .... môžeme snáď menovať všetky typy nábytku. Bohužiaľ naša spoločnosť nábytok s označením Aldo neponúka, taký nábytok neexistuje. Aldo sme my a naša spoločnosť a v dnešnom článku by sme vám všetkým radi vysvetlili, čo označenie Aldo znamená. Naša spoločnosť Nábytok Aldo prevádzkuje dva internetové portály a to www.nabytek-aldo.cz  a  www.nabytok-aldo.sk. Naozaj náš nábytok nenájdete nikde inde a už vôbec neexistujú a nepatrí pod nás nábytok s pomenovaním ALDO. Čo je teda Aldo?

 

Aldo, Aldo nábytok - názov našej spoločnosti a tento názov je chránený (značka priemyselného vlastníctva, keď nikto iný nesmie tento názov zneužívať)
Aldo - záruka kvality a bezkonkurenčné ceny a služieb, ktoré po niekoľko rokov ponúkame
Aldo - nábytok z Francúzska, Nemecka, Holandska a Dánska
Aldo - originálny dizajn kolekcií nábytku v exkluzívnom zastúpení, čo nájdete u nás, nikde inde nie jeV súčasnej dobe nachádzame bohužiaľ nábytok s označením Aldo, pod ktorý by sme sa v našej ponuke nepodpísali, ani do našej ponuky taký dizajn a kvalitu nezaradili. A samozrejme na e-shopoch, ktoré nie sú naše a s našou spoločnosťou nemajú nič spoločné, iba pre predaj nábytku využívajú našej značky. Prosíme všetkých našich zákazníkov, aby si pred nákupom akéhokoľvek nábytku overili, či sú naozaj na našom portále a aby ste mali na pamäti, že neexistujú druhy nábytku pod názvom Aldo. Veľmi nás táto situácia zneužitie našej značky mrzí a dúfame, že ani vy ste sa nestali obeťou cielenej klamné reklamy.

 

A teraz niečo veselšie. Čo sme pre vás pripravili už na mesiac marec? Samozrejme nielen akčnú ponuku, ktorá je práve pre mesiac marec veľmi zaujímavá, ale aj množstvo nových kolekcií. Nový nábytok na našich stránkach pridávame každý deň a ponuku kolekcií 2014 môžete sledovať v kategórii novinky o nábytku.

     

A viete prečo nakupovať práve u nás?

Pýtate sa sami seba, prečo zvoliť práve Nábytok ALDO s.r.o.? Chcete aby ste s nákupom boli spokojní? Niečo málo z našich služieb, ktoré vám ponúkame vás možno poteší. Nábytok nestačí len predať, o zákazníka sa treba starať! Aby sme boli ešte bližšie vám, našim zákazníkom, môžete vždy raz mesačne s moderátormi Kristínou Kloubkovou, Pavlom Svobodom a našou kolegyňou Luciou, ráno pri príjemných raňajkách s nami prebrať aj nové trendy vo svete dizajnu. Posledne sme sa rozprávali o španielskom nábytku av mesiaci októbri, presne 27 októbra, nás ešte čaká elegantný francúzsky nábytok. A o čom sa budeme rozprávať do konca roka sa nechajte prekvapiť, tém a užitočných rád máme v rukáve ešte veľa. A tiež na konci roka malé prekvapenie. Takže sa na vás spoločne s moderátormi televízie Nova tešíme.

 

 

Milí zákazníci, dúfame, že aj v tomto roku sa nám podarí pre vás nájsť zaujímavé designy, kolekcie nábytku, ktoré sú jednoducho "iné". Dizajn nás baví a vždy sa snažíme spoločne s dizajnom prinášať aj dostupnú cenu pre väčšinu z vás.