Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Viete si správne vybrať nábytok?

Nábytok Aldo predstavuje v prevažnej väčšine nábytok od francúzskych výrobcov, doplnený aj nábytkom od nášho holandského partnera. Nábytok z týchto krajín zaznamenáva v posledných dvoch rokoch, kedy sme nábytok prvýkrát predstavili, nebývalý úspech. Nábytok zo Španielska oslovuje predovšetkým v kategórii spální a obývacích izieb a nábytok z Francúzska predovšetkým v kategóriách detský nábytok, obývacie izby a spálne. Ponuka je naozaj veľmi široká a predovšetkým netradičná. Nové designy, odtiene, ktoré sú u nás zatiaľ málo vidieť, praktickosť a multifunkčnosť, to všetko nábytok týchto výrobcov môže ponúknuť. Dnes Vám však chceme predovšetkým ukázať kvalitu tohto nábytku a to nielen, aj to, s akým ohľadom na životné prostredie je vyrábaný. 

 

Dětská postel Tobo  Psací stůl Gaming

 

Nábytok o ktorom viete všetko

Na našom portáli spoznáte francúzsky nábytok podľa niekoľkých znakov. Na prvej fotografii je jeden z nich, ktorý Vám hovorí, povie, že sa jedná o nábytok s francúzskym dizajnom a vo Francúzsku vyrobený. Môže tak u nás hneď na prvý pohľad spoznať o aký druh, či povedané z akej krajiny nábytok pochádza. Každý výrobca používa iné etikety a tzv. ochranné známky. Druhý z našich francúzskych výrobcov používa znak s lienkou. Pokiaľ teda nájdete u produktu tento znak (na našej druhej fotografii), môžete si byť istí, že taktiež kupujete nábytok vyrobený vo Francúzsku.

 

Francúzský nábytok

 

Samozrejme, že etikety, ktorými sa môžu naši partneri, výrobcovia nábytku sú rôzne, nie všetky však môžeme umiestniť k danému, samostatnému produktu. preto vám práve v dnešnom článku chceme objasniť, čo za logami skrýva. Môžete tieto logá nájsť ako na našej vstupnej stránke, tak v článku "predaj nábytku". Pre našich zákazníkov je určite dôležitou informáciou fakt, že nábytok je certifikovaný. Predovšetkým v kategórii detského nábytku sú certifikáty o zdravotnej nezávadnosti a bezpečnosti výrobku veľmi podstatné. To, že je nábytok certifikovaný, poznáte podľa etikety európskej únie, ktorú uvádzame nižšie.

Kvalitný nábytok na Aldu

 

Medzi ďalšie znaky, aspoň pre nás na Aldu, patrí bezpochyby to, že nábytok je vyrobený z dreva, ktorý nenarúša eko systém na našej planéte. Zelená cesta, znak, ktorý označuje také výrobcov, ktorý predsa len za cenu radšej menších ziskov, idú cestou ochrany životného prostredia. Takýto produkt je u našej spoločnosti vnímaný veľmi pozitívne a sme radi, že takéto produkty môžeme ponúknuť.

 

 

Veríme, že aj naši noví zákazníci budú so zakúpeným nábytkom z Francúzska a Holandska veľmi spokojní. Dizajn nábytku u všetkých kategórií naozaj stojí zato. A malým doplnením moderných kolekcií je tiež rustikálny nábytok z Francúzska, ktorý je síce finančne náročnejší, ale má svojich milovníkov, ktorých neustále pribúda.