Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Viete že sú aj rozkladacie písacie stoly?

Nikoho už asi neprekvapí možnosť rozloženia jedálenského stola, alebo dokonca aj konferenčného stolíka. Ale už ste niekedy mali možnosť vidieť rozkladací písací stôl? A ako možno vlastne možnosť rozloženia písacieho stola využiť? Mnohými spôsobmi a my vám dnes predstavíme ako a čo rozloženie písacieho stola získate. A rovnako ako u ďalšieho rozkladacieho nábytku aj písací stôl možno využiť najviac v malom interiéri.

 

 

Moderný nábytok je možné takmer vždy rozložiť, dokonca aj písacie stoly

Výrobcovia v posledných rokoch čoraz viac kladú dôraz na najrôznejšie funkcie nábytku naviac. Kladie sa dôraz predovšetkým na designy pre malé interiéry, pretože tohto dizajnu bolo ešte pred nedávnom nedostatok. A bohužiaľ väčšina z nás práve malým interiérom disponuje. S ohľadom na tento vývoj dizajnu a nových návrhov pre malé byty vzniklo názvoslovie "multifunkčný nábytok". A také sú aj písacie stoly z kolekcie iron francúzskeho výrobcu, ktoré vám predstavujeme na ilustračných fotografiách.

 

Psací stůl Seven      Psací stůl Seven

 

Máte malý priestor na umiestnenie písacieho stola a keď nepracujete, tak rozhodne nechcete, aby zbytočne zaberal miesto? Španielsky výrobca prináša exkluzívne prostredníctvom našich stránok unikátny a veľmi dômyselný dizajn, písací stôl, ktorý ponúka dve pracovné plochy pod sebou. Pokiaľ pracujete, písací stôl si k práci zväčšíte a ako skončíte, plochu stola umiestnenú pod hornou, jednoducho pod ňou zasuniete. Dolná časť písacieho stola navyše disponuje šuplíkmi. Písací stôl v zloženom stave je ako praktický odkladací stolík av interiéri pôsobí veľmi príjemne. Písací stôl, ktorý vás dostane nadčasovým dizajnom a niektoré z vás možno aj odtieňom bieleho lesku, ktorý je pre pracovné kúty v domácnosti veľmi obľúbený. 

 

Písací stôl, ktorý sa prispôsobí vám. Predovšetkým pokiaľ sa vám páči, môžete si sami určiť, či si zostavíte rohový variant stola, alebo vodorovný a tak sa tento stôl umiestni do rôznych pôdorysov miestností. Ale predovšetkým, napríklad keď sa budete sťahovať a tvar stola bude treba prispôsobiť novému bývaniu, nie je problém. Písací stôl posunie vybavenie či zariadenie vašej pracovne doma, alebo komerčné kancelárie zase o jeden stupeň vyššie

 

 

Psací stůl s možností rozložení Axy   

 

Dizajn, ktorý nám dáva zmysel a vám prinesie vysoký komfort pri práci. Písací stôl v rohovom variante, písací stôl podľa zásad ergonómie, kedy pri práci budete mať všetko po ruke. Kedy vaša práca bude s týmto písacím stolom lepšie usporiadaná. Písací stôl exkluzívne na našich stránkach z ponuky španielskeho designu v obľúbenom škandinávskom spojení odtieňov grafitového tónu s imitáciou svetlého dreva dub. Pohodlie je základným stavebným kameňom pre úspešnú prácu, pre chuť stráviť pri počítači mnoho hodín. A pre ešte väčšie pohodlie a nádherný jednotný design odporúčame komodu z kolekcie Rox v identickom odtieni.

 

Psací stůl Axy po rozložení

 

Nám sa možnosti písacích stolov z týchto kolekcií veľmi páčia, ak by sme mali byť úprimní, veľmi nás prekvapila cena, samozrejme príjemná. materiálom je laminátová doska s hrúbkou od 18 do 25 mm, ktorá ako iste všetci vieme je veľmi nenáročná na údržbu. Páči sa nám aj kombinácia imitácie dreva dub s bielym odtieňom. Pokiaľ máte to šťastie a zostalo vám miesto ešte na nejakú tú komodu, regál či skrinku, práve v týchto odtieňoch je ponuka nábytku do kancelárie, domácej pracovne veľmi široká. Multifunkčný design sa pomaly vkráda do všetkých interiérov a to je veľmi dobre. Tieto úsporné designy vám aj naďalej budeme prostredníctvom našich stránok ponúkať.