Infolinka: +420 724 777 014 (Po-Ne 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Dopravné
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Dopravné
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posviťte si na útulný domov. Vyberte si z originálních svítidel, které dají vašim domovům tu správnou jiskru.

Dopravné
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vôňa prírody u detského nábytku

Dnes Vám predstavíme detský nábytok, z dielne francúzskeho výrobcu, ktorý prišiel na trh s ojedinelým dizajnom a netradičným odtieňom. Celá kolekcia Hangun, je vo farbe duba sivého, čo je výhoda v tom, nábytok vytvorený v tomto dizajne sa hodí na zariadenie detskej izby, ako pre malé deti, tak pre študentov. Netradične zvolený odtieň, dub šedý, ktorý vďaka reliéfne povrchovej úprave imituje pravé drevo, radí diely nábytku z tejto kolekcie Hangun, medzi veľmi elegantné, môžeme povedať až luxusné.

Detská posteľ Hangun G36.107-402

 

Výber postele

Čo sa týka výberu postele, tak ponuka je naozaj široká a vyberie si každý zákazník. Kolekcia Hangun, má na výber tri druhy posteli a to od klasickej detskej postele, postele so zásuvkou až po posteľ multifunkčnú. Na prvej fotografii, sme Vám predstavili posteľ s úložným priestorom v podobe zásuvky, ktorá kopíruje obvod postele. Detská posteľ ponúka priestor pre matrac 90x200 cm a cena je uvedená vrátane roštu. Na ďalšej fotografii, Vám ponúkame detskú posteľ s úložným priestorom Hangun, ktorá je naozaj originálne riešená, hlavne do malých priestorov detskej izby. Posteľ ako taká ponúka množstvo odkladacích a úložných priestorov, v podobe skrinky, zásuviek, políc a vysúvacieho písacieho stola s miestom na počítačovú jednotku. Ako sami vidíte, táto originálna posteľ môže v malých interiéroch nahradiť po dodaní šatníkové skrine kompletné vybavenie detskej izby.

Detská posteľ multifunkčné Hangun G36.106

 

Celkový dizajn

Veľkou výhodou u tejto kolekcie, je tiež výber zo samostatných dielov, teda posledný výsledok, ako bude detská, či študentská izba Vášho dieťaťa vyzerať, je len a len na Vás. My Vám na poslednej fotografii predstavíme návrh študentskej izby, ako môže vo finálnom výsledku vyzerať. Jednotlivé diely nábytku tejto kolekcie, ponúkaju tú najvyššiu možnú kvalitu, ale aj praktickosť. Dizajn, ktorý kolekcia Hangun ponúka, predstavuje, hlavne pre študentov štýl "ako francúzsky žiť".

Študentská izba Hangun G36-diely

Pravdou je, že taký nábytok, z kolekcie Hangun, je finančne náročnejši, finálny efekt a predovšetkým životnosť nábytku však nediskutovatelná. Nábytok, ktorý čím je starši, tým je vlastne lacnejši. Francúzsky výrobca predstavuje všetky diely nábytku, z tejto kolekcie, pod značkou Gami, certifikované produkty na kvalitu, zdravotnú nezávadnosť a prevedení.

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.