Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vôňa prírody u detského nábytku

Dnes Vám predstavíme detský nábytok, z dielne francúzskeho výrobcu, ktorý prišiel na trh s ojedinelým dizajnom a netradičným odtieňom. Celá kolekcia Hangun, je vo farbe duba sivého, čo je výhoda v tom, nábytok vytvorený v tomto dizajne sa hodí na zariadenie detskej izby, ako pre malé deti, tak pre študentov. Netradične zvolený odtieň, dub šedý, ktorý vďaka reliéfne povrchovej úprave imituje pravé drevo, radí diely nábytku z tejto kolekcie Hangun, medzi veľmi elegantné, môžeme povedať až luxusné. Predovšetkým, ak hovoríme aj o niekoľkých kúskoch v bielom, transparentnom prevedení a svetlo šedom. Ale späť k odtieňu prírodnej borovice.

 

  

 

Výber postele

Čo sa týka výberu postele, tak ponuka je naozaj široká a vyberie si každý zákazník. Kolekcia Pino, má na výber tri druhy posteli a to od klasickej detskej postele, postele so zásuvkou až po posteľ multifunkčnú. Na prvej fotografii, sme Vám predstavili posteľ s úložným priestorom v podobe zásuvky, ktorá kopíruje obvod postele. Detská posteľ ponúka priestor pre matrac 90x200 cm a cena je uvedená vrátane roštu. Na ďalšej fotografii, Vám ponúkame detskú posteľ s úložným priestorom, ktorá je naozaj originálne riešená, hlavne do malých priestorov detskej izby. Posteľ ako taká ponúka množstvo odkladacích a úložných priestorov, v podobe skrinky, zásuviek, políc a vysúvacieho písacieho stola s miestom na počítačovú jednotku. Ako sami vidíte, táto originálna posteľ môže v malých interiéroch nahradiť po dodaní šatníkové skrine kompletné vybavenie detskej izby.

 

  

 

Celkový dizajn

Veľkou výhodou u tejto kolekcie, je tiež výber zo samostatných dielov, teda posledný výsledok, ako bude detská, či študentská izba Vášho dieťaťa vyzerať, je len a len na Vás. My Vám na poslednej fotografii predstavíme návrh študentskej izby, ako môže vo finálnom výsledku vyzerať. Jednotlivé diely nábytku tejto kolekcie, ponúkaju tú najvyššiu možnú kvalitu, ale aj praktickosť. Dizajn, ktorý kolekcia Hangun ponúka, predstavuje, hlavne pre študentov štýl "ako francúzsky žiť".

 

 

 


Pravdou je, že taký nábytok, z kolekcie Pino, je finančne náročnejši, finálny efekt a predovšetkým životnosť nábytku však nediskutovatelná. Nábytok, ktorý čím je starši, tým je vlastne lacnejši. Francúzsky výrobca predstavuje všetky diely nábytku, z tejto kolekcie, pod značkou Vipack, certifikované produkty na kvalitu, zdravotnú nezávadnosť a prevedení.