Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Výbavička pre bábätko dievčatko značky Noukie´s

Ste v očakávaní, alebo dokonca už sa vám bábätko narodilo? Či už tak alebo onak, radi by sme vám predstavili produktový rad značky Noukie´s od belgického výrobcu, ktorý naozaj ponúka pre vaše bábätko všetko. A nielen výbavičku pre bábätko, ale aj detskú izbu pre bábätko. Ponúka sa tak jednoduchý nákup pod jednou strechou, navyše v harmonickom, celistvom dizajne. Uveďme si ale najlepšie pre vašu inšpiráciu príklad na jednej kolekcii, ktorú výrobca nazval „Mačička“. Kolekcia je určená pre bábätká dievčatka a samozrejme v hlavnej úlohe, okrem motívu mačičky a mačiatok, je ružový a snehovo biely odtieň.

 

Začnime detskou izbou pre bábätko

Je lepšie zaobstarať najprv detský nábytok, určite lepšie sa potom vyberajú bytové doplnky, ale aj dečky, prikrývky, obliečky a iné drobnosti. Ponuka detského nábytku Noukie´s je pre dievčatká vo veľmi romantickom duchu, ale predovšetkým značka je zárukou kvality a zdravotnej nezávadnosti. Belgický výrobca prevažne ako materiál používa mdf dosku a vodou riediteľné, zdraviu neškodlivé farby. Možno malá ukážka ako motivácia, ako môžete interiér detskej izby produkty značky Noukie´s vybaviť od A do Z.

 

 

Vybavenie detskej postieľky

Ak máme určiť, čo je v detskej izbe najdôležitejšie, potom to je nekompromisne detská postieľka. Na nej, ale ani na matrac nešetrite a určite choďte cestou kompromisu. V prvom roku života je najdôležitejšie pre každé bábätko spánok a jedlo. Tomu musí tiež zodpovedať kvalita detskej postieľky. V spánku sa bábätko vyvíja, rastie, odpočíva, naberá sily. A nemenej dôležité je tiež postieľku zabezpečiť proti zraneniu dieťaťa, tiež vybrať také obliečky a prestieradlá, aby sa neprehriali. V ponuke produktov na vybavenie postieľky opäť nájdete všetko, čo s ňou súvisí. Obliečky, prikrývky, madlá okolo nej, kolotoč nad ňou, prikrývky, spacie vaky a to všetko stále s tematikou "mačičky". Stačí hľadať v kategórii výbavička pre bábätko.

 

 

Potreby na kúpanie, prebaľovanie

Áno, aj také produkty nájdete v našej výbavičke pre bábätko. Uteráky s kapucňou, podložky na prebaľovaciu pultu, vreckáre a vaky na plienky. To všetko by ste mohli po narodení bábätka chýbať a to všetko vám predovšetkým uľahčí starostlivosť o bábätko. A pokiaľ môžeme odporučiť, je veľmi vhodné umiestniť prebaľovací pult pevne na nábytok a vo výške vášho pása. Bábätko v bezpečí, vy sa nemusíte nad neho nakláňať a nebudú vás bolieť chrbát.

Ako sami môžete vidieť na ilustračných fotografiách, motív "mačičky" je aj tu, na produktoch potrebných na kúpanie a prebaľovanie plne využitý. Všetko sa spája do harmonického celku. A v ponuke nechýba ani dojčenské oblečenie, pre neskorší vek, pre batoľatá, ani plyšové hračky. Naša ponuka značkového radu Noukie´s je veľmi ucelená.