Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Výber obývacie steny

Nábytok Aldo sa v dnešnej dobe už na českú výrobu nezameriava, ale dováža a predstavujeme vám výlučne designy francúzskych a belgických výrobcov. Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť iba francúzsky výrobca poschodovej postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

 

 

Obývacia stena

Nábytok Aldo pre vás pripravil ponuku na vybrané druhy obývačiek. Ponuka obývacích izieb, ale aj jednotlivých segmentov do obývacích izieb je od tohto výrobcu veľmi široká. Ponúka moderný, ale aj štýlový dizajn dôb dávno minulých. Myslíme si, že viac osloví generáciu skôr narodených. A z čoho môžete vyberať?

- obývacie zostavy pevné
- obývacie zostavy modulové

Obývacie zostavy pevné znamená, že obývacia zostava je ponúkaná ako jeden celok obývacej steny, nemožno zakúpiť po jednotlivých dieloch.
Obývacia zostava modulová znamená, že sám klient si môže z desiatok jednotlivých segmentov obývaciu zostavu navoliť podľa svojich potrieb. Modulový systém je u zákazníkov veľmi obľúbený.

 

 

Dáte prednosť inšpirácii z Francúzska, alebo zo Španielska?

Potom ste na našom portáli správne. Francúzski výrobcovia na našom portáli ponúkajú ako moderné, tak štýlové rustikálne zostavy obývacích stien, ale vyberať môžete aj z ponuky samostatných dielov. Prečo na nábytku Aldo ponúka predovšetkým francúzsky nábytok? Pretože sa nám páči a design je veľmi dômyselný. Je to tiež niečo úplne nové, než na čo sme doteraz boli zvyknutí. Ale najlepšie snáď bude, keď si ponuku nábytku prejdete sami.

 

 

Obývacie izby sú miestom, kde často trávime veľkú časť dňa a mala by tomu zodpovedať skladba a rozloženie nábytku. Navyše sa jedná o vizitku celého bytu alebo domu, kam sú pozývané aj prichádzajúce návštevy. „Obývačka“ by teda mala byť zariadená reprezentatívne a zároveň dostatočne pohodlne tak, aby sa v nej príjemne trávil voľný čas.

Nábytok do obývačky by sme mali voliť tak, nech máme všetko v jednotnom štýle, preto obývacie steny kombinujeme vhodne s ostatnými doplnkami ako sú komody, konferenčné stolíky, knižnice či regály. Doplnky je vhodné voliť podľa záujmov bývajúcich a určite nezabudnúť na druhotné svetelné zdroje, ktoré dokážu navodiť príjemnú atmosféru. Nábytok Aldo vybral na trhu tie najlepšie komponenty, z ktorých zostavíte príjemný interiér. Samostatné diely do obývačky rešpektujú nároky tých najnáročnejších zákazníkov. Sú vyrobené z odolných materiálov a spĺňajú požiadavky na maximálne pohodlie aj funkčnosť, to všetko za rozumnú cenu.