Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vyberáme nábytok pre školou povinné - detské študentské Izby

V priebehu augusta začínajú niektorí rodičia premýšľať nad vybavením detskej izby pre tie ratolesti, ktoré pôjdu v septembri do školy prvý krát alebo ju už navštevujú. Detské izby pre školákov majú svoje špecifiká. Líšia sa od nábytku, ktorý sa deťom vyhotovuje krátko po narodení, alebo vo veku pred školskou dochádzkou. Deti, ktoré si musia písať domáce úlohy a učiť sa, potrebujú iný priestor pre školské potreby, pomôcky, zošity, knižky a ďalšie nevyhnutnosti.

Detská izba pre školáka by mala obsahovať nasledujúce základné vybavenie:

Pre inšpiráciu sme zavítali do e-shopu Nábytok-Aldo.sk s širokým sortimentom detského nábytku za výhodné ceny. Ukážeme vám, ako krásne a štýlovo by mohla vyzerať izbička aj toho vášho školáka.

Štýlové, kvalitné detské izby pre školáka i študenta

Dnešné deti si moc dobre uvedomujú, čo je a čo nie je pekné, a v tomto smere si dokážu niekedy až moc dobre vymýšľať. Chcú mať moderné oblečenie, špičkovú elektroniku, ľahostajná im nie je ani podoba detskej izbičky. Keď svojej ratolesti pripravíte rozprávkový svet, v ktorom sa budú môcť pripravovať do školy a zároveň aj hrať, je to úplne ideálna kombinácia. Na e-shope Nábytok-Aldo.sk je to čo je krásne a dostupné pre všetkých.

detská izba pre dievčatá bily z masívu

Očarujúca detská izba pre dievča Amori I s motívom srdiečok, belgický výrobca, z MDF dosky v bielom odtieni. Jednotlivé kusy nábytku môžete kúpiť zvlášť. Cena od 127,73 € s dopravou zdarma.

detská biela izba masív pezzi ulli hakon

Kvalitná, moderná a praktická detská Izba Ulli - Colorida sa hodí pre chlapca aj dievča. Kombinácia materiálov MDF doska a masívna borovica v bielom odtieni od nemeckého výrobcu. Výhodou je posteľ s prístelkou a rastúci písací stôl. Cena od 71,10 € s dopravou zdarma.

štýlová detská izba easy junior

Štýlová detská alebo študentská izba Easy - Infinity sa bude páčiť najmä chlapcom. Francúzsky výrobca zvolil materiál lamino v dekóre káva-strieborná. Jednotlivými dielmi je možné zariadiť kompletnú detskú izbu. Cena od 26,86 € s dopravou zdarma.

študentská izba g55-gami

Nadčasová študentská izba G55 – GAMI je univerzálna. Francúzsky výrobca zvolil pre výrobu tejto zostavy materiál laminát o hrúbke 18-22 mm s ABS hranami. Kombinácie bielej s šedou dodáva nábytku moderný vzhľad a univerzálne použitie pre chlapcov aj dievčatá. Možnosť výberu postele z väčších rozmerov. Cena od 51,11 €.

Netradičné, hravé a zároveň praktické postele

Základom každej izbičky je posteľ, v ktorej si školák dopraje potrebný spánok, aby bol plný energie pre plnenie školských povinností. Poskytnite dieťaťu posteľ, do ktorej sa bude tešiť a vstávať z nej s úsmevom. K dostaniu sú menej tradičné varianty postelí, ktoré zaujmú svojim dizajnovým spracovaním. Takéto sú napríklad detské postele v podobe auta, autobusov, lodí, kočiarov a pod. Veľmi výhodné riešenie pre zariadenie detskej izby pre študenta ponúkajú tiež multifunkčné a poschodové postele, ktoré okrem miesta na spanie zahrňujú aj iné kusy nábytku. Čo hovoríte na tie z ponuky Nábytok-Aldo.sk?

detská biela posteľ multifunkčná liti milky

Detská posteľ Milky pre chlapca s písacím stolom, šuplíkmi a s úložnými priestormi v jednoduchom, ale modernom prevedení. Je vyrobená z materiálu laminát s hrúbkou 18-25 mm v bielej farbe a odtieňov prírodnej šedi. Cena len 243,50 € doprava zdarma.

detská posteľ pre chlapca scns200r-kids-02

Jedinečná a originálna detská posteľ z kolekcie, ktorú nájdete pod označením SCNS200R-SCGTCR. Táto posteľ v tvare auta z MDF dosky a lamina v klasických rozmeroch 90x200 cm. Každý chlapec bude z takejto postele úplne unesený. Vysunuté kolesá s pneumatikami vyzerajú ako skutočné. Cena 405,11 € s dopravou zdarma.

poschodová posteľ pre dve až tri deti lisu-tili-bibop2

Nádherná poschodová posteľ Swan pre dve až tri deti. Možnosť zaobstarať si posteľ s prístelkou ako plnohodnotným lôžkom, so zásuvkou alebo bez. Okrem lôžok posteľ ponúka dostatok úložných priestorov. Francúzsky výrobca zvolil materiál biele lamino a béžové výplne políc. Neutrálne farby sa hodia pre chlapca aj dievča. Cena od 381,44 € s dopravou zdarma.

detská biela poschodová posteľ so šuplíkom lisi-leo

Cenovo výhodná, jednoduchá a moderná poschodová posteľ Leo pre dve deti. Každé lôžko má k dispozícii vlastné police pre uloženie osobných vecí. Francúzsky výrobca vybral opäť módny biely laminát s ružovými a modrými výplňami políc. Cena len 232,08 € doprava zdarma.

Všetky ponuky detského nábytku pre školákov si môžete pozrieť na e-shope www.nabytok-aldo.sk. Iste si tu vyberiete! Vaša ratolesť bude do školy maximálne pripravená.