Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vyberáme za Vás detské postele

V tomto článku, by sme radi zhrnuli, ktorý nábytok bol u vás zákazník najviac obľúbený a ktorý ste zaradili medzi tie naj. Je pekné, že medzi takýto nábytok sa opäť zaradil detský nábytok, podľa umiestnenia je vidieť, že deťom naozaj chceme dať to najlepšie. Ponuka detského nábytku je taktiež na Aldu, jedna z najširších. Detské izby ako zostavy, detské izby, ktoré si môžete zostaviť sami, detské postele, detské písacie stoly apod.

 

Najobľúbenejšie detské izby

 Naozaj veľmi netradičnú detskú izbu nielen svojím dizajnom, ale aj povrchovou úpravou, ponúka kolekcia Charley. Dizajnový efekt na všetkých dieloch detského nábytku, tvorí znázornenie "metra" - merítka. Celá zostava vhodná pre vybavenie interiéru študentskej izby aj detskej izby. Francúzský výrobca pre návrh detskej izby nezabudol na nič, čo by chýbalo školákovi, školáčke. Dostatočne veľký písací stôl, posteľ s rozmerom aj pre dospievajúce dieťa, teda 90x200 cm. Dostatočné množstvo úložných priestorov.

 

Detská izba Charley prs

 

Najčastejšie vyberáme biely odtieň pre vybavenie detskej izby slečny, či už malé, alebo veľké. Návrh detskej izby Easy od francúzskeho výrobcu sa nám páči hneď z niekoľkých dôvodov. Jednoduchý, ale účelový dizajn ponúka všetko potrebné, snehovo biely odtieň a nízka cena. Vhodne je zvolená aj šatníková skriňa so zrkadlom, ktoré slečny určite ocenia. Ak vás zostava tak ako je navrhnutá francúzskym výrobca oslovila, určite vás bude zaujímať, čo vlastne v jej cene je. V podstate všetko čo vidíte na fotografii a ešte niečo navyše. Napríklad rošt k posteli, ktorý je jej súčasťou.

 

Detská izba Easy-Infinity I

 

Čo zahŕňa detský nábytok

Detský nábytok to nie sú len zostavy a postele, ale aj ďalšie skrinky, regály, police, písacie stoly a komody, ktoré si u nás môžete vybrať podľa svojich potrieb a možných rozmerov. Ponúkame tiež individuálne zľavy, podľa odberu, alebo druhu nábytku, ktorý si vyberiete. Detský nábytok na Aldu, je farebný a veselý, prezrite si našu ponuku, ktorá sa každý mesiac rozširuje o nové nápady.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.