Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vyberte si písací stôl

V posledných niekoľkých dňoch sme vám predstavili niekoľko písacích stolov, ktoré svoj dizajn sústredia predovšetkým na veľkú pracovnú plochu a priestor pod pracovnou doskou je voľný. Teda bez skriniek a šuplíkov. Taký písací stôl využijú najmä ľudia, ktorí na stole potrebujú množstvo priestoru, alebo tí z vás, ktorých prácou je rysovanie, či najrôznejšie návrhy. Písacie stoly sú za veľmi dostupnú cenu a to vďaka jednoduchému dizajnu, ktorý na naše stránky prináša nemecký a francúzsky výrobca.

Písací stôl pre náročných

Veľká pracovná doska je teda potrebná pri náročnej práci. Ale taký písací stôl využijú aj tí z vás, ktorí nemajú radi stiesnený priestor pod pracovnou doskou. Keď sa nemôžete pohodlne usadiť az jednej strany máte skrinku a z druhej šuplíky. priestor na nohy sa tak veľmi zmenší. Teda aj tí z vás, ktorí majú radi priestor, dajú takým písacím stolom prednosť. Písacie stoly s veľkou pracovnou doskou sú vyrobené z laminátu, alebo mdf dosky umiestnené na kovovej konštrukcii. Ponúka teda tiež dlhú životnosť a jednoduchú údržbu.

 

    Kolekce nábytku Start Up

 

Ponuka písacích stolov je na našom portále www.nabytok-aldo.cz rozdelená do troch kategórií. Písacie stoly, písacie stoly rohové a písacie stoly herné, počítačové, ktoré sa začali tešiť veľkej obľube. Každý si môže vybrať z najrozmanitejších designov a farieb, rovnako ako veľkosti a členenia. Zaujímavá je aj ponuka detských písacích stolov v pestrých farbách, ktorú však uvádzame v kategórii detský nábytok. Všetky stoly však jeden rozmer predsa len majú zhodný a to výška písacieho stola, ktorá by mala byť pre obe kategórie od 72 do 75 cm. Tak, ako sa odporúča odborníkmi pre zdravé držanie tela.

 

    

 

A k písaciemu stolu patrí samozrejme aj kancelárska stolička. Ponuka je prispôsobená ako pre deti, tak aj pre dospelých. Stoličky pre kanceláriu a detskú izbu predstavujeme od spoločnosti Uniq a patria k veľmi kvalitným. Ale o stoličkách zase niekedy nabudúce. Veríme, že nábytok potrebný na vašu prácu, alebo deťom na učenie vás príjemne osloví.