Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vychytávky pre zariadenie detskej izby dvoch detí

Dnešný článok je určený rodičom, ktorí musia zariadiť detskú izbu pre dve, či tri deti. Medzi vybavovaním detskej izby pre jedno dieťa a viac detí je zásadný rozdiel. V prvom rade v prípade vybavovaní detskej izby pre viac detí rozhodne chýba miesto, je potrebné venovať o to väčšiu pozornosť výberu nábytku. Najčastejšie sa potom ako riešenie detskej izby dvoch detí kupuje poschodová posteľ, pretože práve jej zakúpením, kedy sú lôžka umiestnená nad sebou, ušetríte najviac miesta v interiéri dvoch detí. Ale možností je celá rada a nesmieme ani zabúdať na tých rodičov, ktorí síce majú viac deti, ale miestnosť pre vybavenie detskej izby je dostatočne veľká. Nie je nutné teda kupovať poschodovú posteľ, ale môžete umiestniť detské postele samostatne napríklad vedľa seba, alebo na protiľahlých stranách detskej izby. Možností je teda viac.

Riešime detskú izbu viac detí poschodovou posteľou

V prípade, že ste sa rozhodli malý priestor vyriešiť poschodovou posteľou, potom vedzte, že v dnešnej dobe je naozaj z čoho vyberať. poschodové postele, ktoré ponúkajú dokonca tri miesta na spanie a tretie miesto je riešené zásuvkou, ako prístelkou. Ak máte dve deti, potom môžete zaobstarať poschodovú posteľ bez prídavnej zásuvky, alebo zásuvku môžete využiť ako klasický úložný priestor. Sú ale aj poschodové postele, ktoré okrem dvoch lôžok ponúkajú napríklad šatníkovú skriňu, police, alebo písací stôl. Designov je celý rad a podľa dispozícií vašej detskej izby potom môžete zvoliť poschodovú posteľ. Všeobecne ale platí, že práve poschodovou posteľou ušetríte miesta v detskej izbe najviac.Nejprodávanější patrová postel od nábytek Aldo, postel Bibop


Na prvej fotografii predstavuje belgický výrobca poschodovú posteľ z kolekcie Bonny, ktorú si môžete vybrať hneď z niekoľkých dostupných odtieňov. Konkrétne práve táto posteľ môže ponúknuť miesto na spanie trom deťom, navyše je tu veľký písací stôl. Nad písacím stolom, sú vo veľmi praktickom mieste zavesené police na písacie potreby, či učebnice. Belgický výrobca dbá tiež na bezpečnosť vašich detí, zábrana u horného lôžka je vysoká. Druhá fotografie z kolekcie New City, to už je veľmi dômyselný dizajn, ktorý ponúka okrem miest na spanie celú radu ďalších dielov nábytku, ale zabudovaných do poschodové postele. O tejto poschodovej posteli a vôbec nie s nadsádzkou môžeme povedať, že je to vlastne celá detská izba. Nápad je naozaj ideálny do malých interiérov.

Riešime detskú izbu viac detí postelí s prístelkou

Ak nie ste zástancami poschodových postelí, potom je tu celý rad ďalších dômyselných dizajnov. Je tu ponuka detských postelí s prístelkou, alebo sú aj detské postele, ktoré možno rozložiť na veľkosť miesta na spanie 160x200 cm. Prístelky sú ideálne v prípade, že medzi deťmi je veľký vekový rozdiel a starší z detí, už na patovej posteli nechce spať. V dnešnej ponuke nájdete dokonca studetské postele s prístelkou a tie sú pre dve deti s veľkým vekovým rozdielom ideálne. Starší z detí má k dispozícii rozmer miesta na spanie 120x200 cm, alebo 140x200 cm a mladší z detí potom klasický rozmer lôžka s veľkosťou 90x200 cm.

Sestava dětského nábytku Kwai, dvě místa na spaní

Na prvej fotografii predstavujeme unikátny dizajn z kolekcie Trio. Posteľ s rozmerom miesta na spanie 120x200 cm a prístelok s rozmerom miesta na spanie 90x200 cm s tým, že súčasťou prístelky je aj úložný priestor a dva taburety na sedenie. Druhá fotografie ponúka posteľ belgického výrobcu, ktorú môžete rozložiť, až na veľkosť miesta na spanie 160x200 cm. Sami vidíte, že vyriešiť detskú izbu dvoch detí dnes, už nie je tak ťažké, pretože najrôznejších dômyselných designov je celá rada. Treba len pred zariaďovaním detskej izby zvážiť celý rad faktorov. V akom veku sú deti, či preferujú poschodovú posteľ, alebo prístelku a v neposlednom rade je potrebné zamaslet sa nad tým, čo všetko chcete ešte do izby umiestniť okrem postelí.