Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Výpredaj detského nábytku začal

Vždy ku koncu roka a po celý mesiac január majú naši zákazníci možnosť zaobstarať nábytok za bezkonkurenčné ceny. Ani tento rok tomu nie je inak a opäť sme zahájili výpredaj nábytku z predvianočných skladových zásob. V tomto roku sa opäť jedná o výpredaj hlavne detského nábytku, o ktorý je vždy najväčší záujem. Prinášáme pár tipov k nákupu.

 

Ale môžete samozrejme v akčnej ponuke nájsť aj nábytok do iných interiérov, od kuchyne až po obývaciu izbu. Detský nábytok však vždy patrí k tej najvyhľadávanejšie kategórii.
Akčnú ponuku nájdete rýchľo, jednoduchým jedným kliknutím na kategóriu nábytok skladom, alebo akčná ponuka.

 

Výpredaj detského nábytku od 27.12.2013 do 31.01.2014 - nenechajte si ujsť príležitosť výhodného nákupu

 

Detská izba Karibu

 

A nemusíte mať strach, že vás zľava minie, aj keď budú zásoby vypredané. Vami vybraný tovar (aj keď nebude už skladom) bude objednaný a zľava zachovaná. Je však potrebné dodržať odoslaní objednávky vo vyššie uvedenom termíne, teda v priebehu januára. Veľkou výhodou je, že nábytok je skladom, termín doručenia, vrátane našej stálej služby doprava zadarmo v rámci celej slovenskej republiky, do niekoľkých dní odo dňa objednania.Prajeme vám krásny Nový rok a tešíme sa na Vašu návštevuVáš Nábytok Aldo