Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Výpredaje skladových zásob na Aldu

Veríme, že naši stáli zákazníci, si už určite všimli, na našom portáli nábytku Aldo, nové kategórie v oblasti detského nábytku ponúkajú tu a tam nejakú zaujímavú zľavičku. A o tom, na ktorý produkt zľava bude, rozhodujete v podstate vy, zákazníci, pretože do akčnej ponuky dávame tie najviac obľúbené produkty. Mnohým z Vás, tak táto kategória ponúka príležitosť veľmi vhodného nákupu za ešte výhodnejšie ceny! Sledujte však denne ponuku, pretože nábytok v tejto kategórii je iba niekoľko málo dní.

A príjemné je aj to, že u nás nájdete naozaj najväčšiu ponuku nábytku skladom, teda akčná ponuka je taktiež ponukou tovaru skladom. Bezpochyby najväčšie zastúpenie potom majú poschodové postele skladom a klasické detské postele skladom.

 

  Patrová postel Bibliobed

 

Akčná ponuka sa mení každý deň

Nábytok, ktorý vyberáte vy, nábytok, ktorý sa vám najviac páči, máme pre vás vždy pripravený skladom. Tie najobľúbenejšie detské postele teda v tejto kategórii rozhodne nájdete. Postele s prístelkou, tými najväčšími úložnými priestormi, ktoré si možno len predstaviť, ale aj multifunkčné detské postele, ktoré opäť ušetria maximálne miesto v interiéri vašich detí.

 

Sestava dětského nábytku Kwai Patrová postel Matt pink

 

Dúfame, že sme Vás zaradením tejto novej kategórie potešili. Sledujte stále ponuku v tejto kategórii, ktorú neustále meníme, treba tam nájdete váš obľúbený produkt.